70.000 Ya Vâris 🍀

merve ben geç saatte okuyabiliyorum canım bu akşam 11 gibi okuyabileceğim haber vereyim istedim

merve B Birgaripbeste S Sabr-Sukur-Dua kuzlar sizin icinde ikudum allah kabul etsin

B Birgaripbeste ve S Sabr-Sukur-Dua okudum kızlar Rabbim kabul etsin en kısa zamanda haberlerinizi alalım inşallah merve

Kızlar okudum Allah şifanızı versin

Okudum rabbim kabul etsin sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah ikisinede

B Birgaripbeste S Sabr-Sukur-Dua okudum kizlar en yakin zamanda kucaginiz dolsun insallah

B Birgaripbeste ve S Sabr-Sukur-Dua arkadaşlarımız için okudum. Allah kabul etsin ve en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim inşallah merve

B Birgaripbeste S Sabr-Sukur-Dua okudum insallah ismi şerifi hürmetine tez vakitte nasip etsin merve

merve arkadaşlarım B Birgaripbeste ve
S Sabr-Sukur-Dua için okudum..
Rabbim cemalinden sağlıklı hayırlı ömürlü evlatlar nasip etsin inşallah

merve dün ve bugün ki arkadaşlara okudum Allah katında kabul etsin inşallah tez vakitte alın bebişleri kucaklarınıza

merve ben bugünkü arkadaşlara okudum Allah kabul etsin inşallah

merve canısı bende okudum Allah kabul eylesin inşallah

B Birgaripbeste S Sabr-Sukur-Dua okudum kızlar Allah kabul etsin dolsun karınlar kucaklar inşallah merve

merve cim B Birgaripbeste ve S Sabr-Sukur-Dua için okuduk Allah da kabul eder inşallah

merve cimmmmmmm canim benim bugünkü arkadaşlarimiza okudum Allah Kabul etsin inşallah

B Birgaripbeste S Sabr-Sukur-Dua Rabbim sağlıkla kucağınıza alabileceginiz sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin ins.. merve okudum cnm

merve her iki arkadaş için 1450+1450 okudum canım

Allah okuyan arkadaşlardan razı olsun hepimiz için anne olmamızın önündeki tüm engelleri kaldırsın insallah Ben de kendim ve S Sabr-Sukur-Dua için okudum merve

Okudum canım Allah kabul etsin inşallah merve

Dün ve bugün ki arkadaşlara okudum . Allahım gönüllerinde n geçeni varsın

B Birgaripbeste ve S Sabr-Sukur-Dua icin okudum. Allah hayirli saglikli evlatlar nasip etsin inşallah.

B Birgaripbeste ve S Sabr-Sukur-Dua arkadaslarim için okudum Allah kabul etsin inşallah merve

B Birgaripbeste ve S Sabr-Sukur-Dua arkadaşlarım için okudum Rabbim tez vakitte hayırlı evlatlar nasip etsin merve ciğim
Allah razi olsun kizlar❤
Rabbim herbirimize katindan salih saliha evlatlar nasip eylesin hayirlisiyla insallah, onumuzdeki engelleri okunan esmalarla kaldirsin
Kendim ve birgaripbeste icin okudum

Ablacım sen doğur ben bakarım yakınız. Bu arada sayıyı ben uydurdum ebced filan yok burda.
Kime niyet kime kısmet olmasın da okurum tabi... Çok teşekkür ederim mervecimdoğurmak bakmak sıkıntı değil de benim yaşımdakiler torun seviyor Rabbim dualarınızi kabul etsin.

Kime niyet kime kısmet olmasın da okurum tabi... Çok teşekkür ederim mervecimdoğurmak bakmak sıkıntı değil de benim yaşımdakiler torun seviyor Rabbim dualarınızi kabul etsin.
Allah razı olsun ablacım hepimizin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…