70 000 ya varis hamılelık için....

İnşaallah en kısa zamanda burada hamile olduğunuzu yazarsınız ben de bebek istiyorum bu ay 5. ay olacak bakalım hamile kalabilecek miyim? ALLAH büyüktür elbet zamanı var ama zaman hamilelik için kısalır inş.

Rabbim evlat isteyen kullarını tez zamanda evlat larına kavuştursun....Aminnnnn....

İnş amin cümlemize isteyenlere RABBİM versin hayırlı sağlıklı eli ayağı tam düzgün bir şekilde ..

inş. en kısa zamanda hayırlı evlatlarınız olur

BEN 500 DAHA OKUDUM 1000 E TAMAMLAMIŞ OLDUM EKLERSİNİZ..

Sağol canım inşallah sizinkiler bitsin de ALLAH görüyor sizinkilerden benim de yarar görmeyeceğimi kim bilir bizler iyi niyetle okuyalım da gerisi ALLAH KERİM..

Hayırlısı canım berrininki bitsin bir inşallah bayramdan sonra ben yine okurum inşallah bayramda hepimiz yoğun oluruz buraya amile olduğumuzu da yazarız inş.. amin..hayırlı evlatlar herkese

Bir on gün siteye giremem zaten yarın akşam yolda olacağız memlekete erken gidiyorum ama gelince bakacağım bir sürü msj yazmış olunacak takip ettiğim konulara..

size de ii bayramlar kızlar inşallah güzel geçer bayramımız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…