70.000 Ya Ganiyy

Rabbim dua kardeşlerine de sanada benden önce versin ne verecekse Rabbim.razi.olsun hepinizden

1000 okudum kaldı 11.000
1.000 aldim

Kalan 10.000

Canimm hamilesin senin dualarin daha cabuk kabul olur insallah burcu nun tez zamanda gönlüdeki duasina icabet et en kolay en hayırlı sekilde duasini kabul eyle diye dua eder misin rica etsem

1.000 aldim

Kalan 10.000

Canimm hamilesin senin dualarin daha cabuk kabul olur insallah burcu nun tez zamanda gönlüdeki duasina icabet et en kolay en hayırlı sekilde duasini kabul eyle diye dua eder misin rica etsem
Ederim tabi benim başkalarına etdiyin fular hep tutar ama bana dua eden yok o yüzden buraya yazdım ki banada yardım edenler olsun onlarında duaları beni tutsun kendime hiç çok dua etmiyorum ama.kim isderse günlerle aylarla bile dua ederim en çok bebeyi oyarın cuma gecesi namazda kılarım niyetin için duada ederim

Saajan Allah razı olsun canim benim Rabbim bebeğini kucağına saglicakla almayi nasip etsin inşallah

Paremmm tr deyim kuzum hazırlık yapıyoruzzzz inşallah başka dualarda buluşuruz birtanem
Rabbim ne dersi sıkıntısı varsa gidersin arkadaşın amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…