70.000 Lem Yelid Okumama Yardımcı Olur musunuz?

_kunfeyekun_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2018
1.638
2.793
İyi akşamlar arkadaşlar. Bebeğimin olması için 70bin Lem yelid okumak istiyorum. Kendim bir kere okudum aslında ama bu sefer ne kadar çok kişiden dua alırsam o kadar iyi olur inancıyla bu konuyu açıyorum.
Okuyan okumayan herkesten Allah razı olsun şimdiden.

EuzubillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahimKul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid velem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad” (7 kez okunur)

2)”Lailahe illallahü vahdehû la şerike lehû ehaden sa-medel lem yelid velem yûledvelem yekül lehû küfü-ven ehad” (7 kez okunur)

3)”LEM YELİD” (Manası: Doğurmamış) okunur. Toplam 70000 adet okunacak.

DUAMIZ
Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu ya kayyum, ya zel celali vel ikramkapınageldim, senden diliyor ve dileniyorum,hakkımızda hayırlısıysa, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anneolabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini ve evlatlarımızın ana baba sözüdinleyenlerden ve senden korkanlardan olmasını PeygamberefendimizHZ:MUHAMMEDMUSTAFA(S:A:V) hürmetine, ............................................(okuyanlarınisimleri) ve isteyen herkese nasip etmeni senden diliyorvedileniyorum.İnşallah nasip edersin Ya Rabbim AMMMMİİİNNNNNN

Kizlar beni yanlis anlamayin kesinlikle bildigim birseyi sizinle paylasmak istedim. Kimsenin isine burnumu sokmak istemezdim ama iyice rahatsiz olmaya basladim..

Evet ilk basta bende okudugumda 70.000 lem yelid i icimde bi sıkıntı vardi . Allah razi olsun butun arkadaslar okudu ve bitirdik. Daha sonradan arastirma yapmak geldi icimden. Internette baktigim kadariyla hic bir sekilde boyle bir zikir bulamadim.

Sonradan dedimki kendi kendime internette olmayabilir ama hocalar bilir. Tek tek sordum tanidigim hocalara. Niyet tabiki cok onemli Allah niyetlerinizi kabul etsin.

Hocalar bunu tasdiklemedi. Ben forumdan iki arkadasa soyledim fakat beni dikkate almadilar. Yani 70.000 kere dogurmamis demenin kimseye faydasi olmaz dediler. Rabbim faydasiz ilimden bizleri korusun. Sana tavsiyem herkesten ihlas suresi iste veya kurani kerimde gecen cocukla ilgili dualari iste herkesten ama bunu cekmeyin.

Tamamen sana birakiyorum tercih senin sen bilirsin yinede.

Hatta kac yil once ilk bu zikiri soyleyen kisiyede mesaj attim ama malesef kac sene olmus girmemis. Yani gercekten merak ediyorum. Insallah biri aciklama yapar . Bizde gonul rahatligiyla cekeriz

Neyse kizlar niyet onemli diyerek cekelim bakalim zikirimizi. Allah kabul etsin simdiden. Insallah tez zamanda hayirli saglikli evlatlar nasip eder Rabbim cumlemize

X