70 000 lem yelid ( katılım sınırlı sayıda olacak )

oglak_kadini

The Devil's Advocate.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2013
20.720
15.796
1)“EuzubillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahimKul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid velem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad” (7 kez okunur)

2)”Lailahe illallahü vahdehû la şerike lehû ehaden sa-medel lem yelid velem yûledvelem yekül lehû küfü-ven ehad” (7 kez okunur)

3)”LEM YELİD” (Manası: Doğurmamış) okunur. Toplam 70000 adet okunacak.

DUAMIZ

Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu ya kayyum, ya zel celali vel ikram kapına geldim, senden diliyor ve dileniyorum, hakkımızda hayırlısıysa, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anne olabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini ve evlatlarımızın ana baba sözü dinleyenlerden ve senden korkanlardan olmasını Peygamber efendimiz HZ:MUHAMMEDMUSTAFA(S:A:V) hürmetine, ............................................(okuyanlarınisimleri) ve isteyen herkese nasip etmeni senden diliyor ve dileniyorum.İnşallah nasip edersin Ya Rabbim AMMMMİİİNNNNNN

bu arada rumuz değil gerçek isimleriniz gerekli veremem diyen olmaz sanırım :)

Bismillahirrahmanirrahim

1. adrenalin85........................6 500..............okundu
2. eymen4545.........................6 500..............okundu
3. okulum...............................6 500..............okundu
4. esma73...............................6 500..............okundu

5. Mutluluk.............................6 500..............okundu
6. esmaonur01........................6 500..........okundu
7. loyalty88............................6 500...............okundu
8. Debusi................................5 000................okundu
9. perimavi06.........................6 500.................okundu
10. happymeal........................6 500...............okundu
11. berirem..............................6 500................okundu

Son düzenleme:
1)“EuzubillahimineşşeytanirracimBismillahirrahmanirrahimKul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid velem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad” (7 kez okunur)

2)”Lailahe illallahü vahdehû la şerike lehû ehaden sa-medel lem yelid velem yûledvelem yekül lehû küfü-ven ehad” (7 kez okunur)

3)”LEM YELİD” (Manası: Doğurmamış) okunur. Toplam 70000 adet okunacak.

DUAMIZ

Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu ya kayyum, ya zel celali vel ikram kapına geldim, senden diliyor ve dileniyorum, hakkımızda hayırlısıysa, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anne olabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini ve evlatlarımızın ana baba sözü dinleyenlerden ve senden korkanlardan olmasını Peygamber efendimiz HZ:MUHAMMEDMUSTAFA(S:A:V) hürmetine, ............................................(okuyanlarınisimleri) ve isteyen herkese nasip etmeni senden diliyor ve dileniyorum.İnşallah nasip edersin Ya Rabbim AMMMMİİİNNNNNN

bu arada rumuz değil gerçek isimleriniz gerekli veremem diyen olmaz sanırım :)

Bismillahirrahmanirrahim

1. adrenalin85
2. eymen4545
3. okulum
4.

5.
6.
7.

sağoll canım benim emeğine sağlıkk ...isimlerimizi de yazalım ya da özelden gönderelim...

acık yazmak ıstemeyenler özel mesajla bırbırımızı bılgılendırelım toplu mesaj atılıo mu burda

acık yazmak ıstemeyenler özel mesajla bırbırımızı bılgılendırelım toplu mesaj atılıo mu burda
canım liste tammalansın ben nicklerin karşıına isimleri yazıp hepimize göndereyim..katılanlar isimlrini bana gönderir bn de düzenler hepimize atarım ..

sayfalar ilerliyor bildirim olsa daha iyi bence şuan 3 konu var aksamaz değilmi diğerleri

şöylekiii bu bıraz uzun gercekten ben okurum karıstırmam dıyen gelmelı zaten ben kendım okuycaktım okulum bende aloıyım dedı yok demedım normalde kendım okuycaktım bunu

canım herkes kendi okuyacak değil miii..yazdığını okuyup hepimiz çin dua edecez demi cnım..
Canim sadece noktali yerlere kac kisi okuyorsak hepimizin isimleri yazilacak bu isim yazili listeyi acikta paylasmicaz ozel mesaj olarak herkese yolluycm herkes isimler yazili duayi edecek ve 10000 tane okuycaz bir hafta yeter yada 10 gun en fazla on gunde bitirelim

Canim sadece noktali yerlere kac kisi okuyorsak hepimizin isimleri yazilacak bu isim yazili listeyi acikta paylasmicaz ozel mesaj olarak herkese yolluycm herkes isimler yazili duayi edecek ve 10000 tane okuycaz bir hafta yeter yada 10 gun en fazla on gunde bitirelim
tama canım şimdi olduu bence de bir hafta yeter..Bir an önce başlarız inşALLAH..

M0
tama canım şimdi olduu bence de bir hafta yeter..Bir an önce başlarız inşALLAH..
Canim baslayalim ne zaman biterse aksama kadar bekliyelim katilmak isteyen olursa katalim o da en fazla 7 olmassa aksam yedi de burda ol isimlerimizi alalim baslatalim

M0

Canim baslayalim ne zaman biterse aksama kadar bekliyelim katilmak isteyen olursa katalim o da en fazla 7 olmassa aksam yedi de burda ol isimlerimizi alalim baslatalim
tamam akşam yedi de..şimdilik işim yok ama giremezsemde ben ismimi sana göndereyim şimdii..telefonumda net yok hala tuşlu tel :) bilgisayardan giriyorum o yüzden..dışarıda filan olabilirim belkii ben sana göndereyim mutlaka girerim akşam da vakti bilmiyorum..

tamam akşam yedi de..şimdilik işim yok ama giremezsemde ben ismimi sana göndereyim şimdii..telefonumda net yok hala tuşlu tel :) bilgisayardan giriyorum o yüzden..dışarıda filan olabilirim belkii ben sana göndereyim mutlaka girerim akşam da vakti bilmiyorum..
Tamam cnm 4 kisiyiz su anda 17500 dusuyo gunde ne zaman biterse cunku bi kere okuycaz ayrica bin tanesi 10 dakikada okunuyo yani gozumuz korkmasin gunde iki defa otursak basina on gun bile surmez tamam canim tum isimler gelince ozel mesajla duayi herkese atarim baslariz

Tamam cnm 4 kisiyiz su anda 17500 dusuyo gunde ne zaman biterse cunku bi kere okuycaz ayrica bin tanesi 10 dakikada okunuyo yani gozumuz korkmasin gunde iki defa otursak basina on gun bile surmez tamam canim tum isimler gelince ozel mesajla duayi herkese atarim baslariz
TAMMA CANIM sorun değil okuruzz kendimizi vererek okuyalıımm..

Aynennnn sanirim ama ikimiz variz tek esma eymen yazmadi buraya goze al yani ikimiz bile okuyabiliriz sure sikintisi yok zaten benim arkadasim basladi daha bitirmeden hamile kaldi
tamma canım olurr ikimiz okuruz akşama kadar bekleyelim o zaman akşam da başlayalım olu rmu..

X