7 yılın sonunda tüp bebeğe gerek kalmadan bende hamileyimmm

tebrik ederim canim saglikla kucagina alirsin insallah:Saruboceq:
darisi tüm anne olmak isteyenlerin basina:Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

tebrikler hayırlısıyla Allah kucağına almayı ve büyüdüğünü görmeyi nasip etsin darısı başımıza

hayırlı olsun canım allah hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin inşallah

bi sorununuzmu vardıda yedi senedir olmuyodu yoksa sebep yokkenmi olmuyodu yazarmısın arkadaşım çünkü bizim sorunumuz var dr lar normal yoldan olmaz dediler ama ben hep normal yoldan olacakmış gibi o mucizeyi bekliyorum[/

serpilcim 2002 yılında evlendik olmuyordu bizde fazla üstüne düşmedik daha sonra 2005 yılında 1 düşüğüm oldu ve ondan sonra başladık tedavilere klomen yumurta çatlatma iğneri daha bu yakına kadar tüm bu tedavileri uyguladık sebepsiz infertilite kısırlık teşhisi konuldu daha sonra belki de bi sebep olsun diemi artık bilmiyorum bende gutr çıkarttılar ve sonra oda bitti 1 kutu ilaçla sonra eşimin sperm hareketli ilerş az oldunu yapısının bozuk oldunu sölediler dr lar ramazan ayından sonra tüp bebek planlarken meleğim bize süpriz yaptı vee geldi RABBİM tüümm olmayanlara versin inşallah bende okadar ukutsuzdumki belki sizlere azz da olsa bi ümit olurumm die bu topiği açtım kızlarr inşş.. işe yaramıştırrr kaydirigubbakcemile3

allah tamamına erdirsin canım benimde 10 yıldır olmuyo darısı bütün anne olmak isteyenlerin başına inşallahhopuyorumnanaktan

Canım tebrik ederim. Yalnız başlığı okuyunca ben mi yazdım acaba dedim :)) Çünkü aynı şekilde ben de 7 senelik evliyim ve tüp bebeğe başlarken hamile kaldım. Hatta hormon dengeleyici iğnelerden 1-2 tane olmuştum bile. Diğer iğneler için regl olmayı bekliyordum. Şimdi 15. haftadayız. Darısı tüm isteyenlerin başına...

Canım tebrik ederim. Yalnız başlığı okuyunca ben mi yazdım acaba dedim :)) Çünkü aynı şekilde ben de 7 senelik evliyim ve tüp bebeğe başlarken hamile kaldım. Hatta hormon dengeleyici iğnelerden 1-2 tane olmuştum bile. Diğer iğneler için regl olmayı bekliyordum. Şimdi 15. haftadayız. Darısı tüm isteyenlerin başına...

Sağol tatlım sanada hayırlı olsun meleğin ama siz başlamışken oldu yanii ee ama doğum kontrol vermedilermi nasıl sağlıklımı dr ne diyorlar bende bu gün dr gittim sperm yapısı bozuk olduğundan düşük ihtamali var diorr :çok üzgünüm:

tebrikler canım, biz de 7 sene sonra 18 ay aktif çalışma sonrası bu güzel haberi aldık ve ben artık tüp bebek merkezlerini aramaya başlamıştım...darısı tüm isteyenlerin başına, istemenin nasıl birşey olduğunu bildiğim için özel dua ediyorum onlara...

9.ayın sonunda tüp bebek yaptıracakken bende dün hamile olduğumu öğrendim inanılmaz bir şoktu benim için tüp bebek tedavisine başlyacakken kendi geldi meleğim inşallah sımsıkı tutun bebeğim annene beni bırakma nollurrrr:ecrin_bebek:

aman allahım...
çok iyi anlıyorum seni.. ve şu anda, 25 mayıs sabahı yaşadığım şokun aynısını yaşadığını sanıyorum :) :lepi:

çok benzer hikayelerimiz var..
inşallah sağlıcakla gelir meleğin kucağına canım.... opuyorumnanaktan

darısı tüm isteyenlere olsun inşallah....
göbüşlerdeki tüm bebişleri de rabbim korusun.... :Saruboceq:

ayy canm benmm rabbm tamamına erdrsn inşşş bolbol oku canm nazar degmesn

aman allahım...
çok iyi anlıyorum seni.. ve şu anda, 25 mayıs sabahı yaşadığım şokun aynısını yaşadığını sanıyorum :) :lepi:

çok benzer hikayelerimiz var..
inşallah sağlıcakla gelir meleğin kucağına canım.... opuyorumnanaktan

darısı tüm isteyenlere olsun inşallah....
göbüşlerdeki tüm bebişleri de rabbim korusun.... :Saruboceq:

:emir_bebek: senin hikayen ne yalelcim lütfen biraz açarmısın merak ettim yani ben hala inanamıyorum:1shok:kızlar herkese teşekkür rabbim tüm isteyenlere versin :Saruboceq::CüvCüv:

X