7 yılın sonunda tüp bebeğe gerek kalmadan bende hamileyimmm

peri_iii

hayat seninle başladı
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2008
625
0
9.ayın sonunda tüp bebek yaptıracakken bende dün hamile olduğumu öğrendim inanılmaz bir şoktu benim için tüp bebek tedavisine başlyacakken kendi geldi meleğim inşallah sımsıkı tutun bebeğim annene beni bırakma nollurrrr:ecrin_bebek:

ne diyeceğimi bilemedim allahım herşeyi vaktinde verir sizin için ne güzel bir sürpriz olmuştur
allah tamamına erdirir inş

tebrikler canım allah hayırlısını nasip etsin inşallah bende senin gibi şok olmuştum muhteşem bi duygu kendine ve bebişine iyi bak

:nazar:hayırlı olsun canım,Allah tamamına erdirsin inşallah.darısı hepimizin,isteyen herkesin başına:Saruboceq:

9.ayın sonunda tüp bebek yaptıracakken bende dün hamile olduğumu öğrendim inanılmaz bir şoktu benim için tüp bebek tedavisine başlyacakken kendi geldi meleğim inşallah sımsıkı tutun bebeğim annene beni bırakma nollurrrr:ecrin_bebek:

Sizin adınıza çook sevindim..bizde 7 senlik evliyiz ve böyle bir mucizevi haberde acaba insan aklına mukayet olabilirmi bilmiyorummm..darısı başımızaaa ..Allahım bizede bir mucize verir inşallah..sizede tekrar hayırlı olsun ,tamamına erersiniz inşallahhh

tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin dilerim isteyen herkes bu mutluluğu tadar:Saruboceq: :Saruboceq: :CüvCüv: :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

tebrik ederim..çok güzel bir haber..insan daha bi umutlanıyor duydukça böyle güzel haberleri..Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

ne diyeceğimi bilemedim allahım herşeyi vaktinde verir sizin için ne güzel bir sürpriz olmuştur
allah tamamına erdirir inş

canım dediğim gibi acaipp bi süprizdii bu beni arayıp pozitif dediklerinde bende hııı tamam yani yok dimi diorum:1shok: okadar kafamçokkarıştı yani kızlar hepinize teşekkür ederimm rabbim kimselere aratmasın yokluğunu:emir_bebek:

canım hayırlı saglıklı sıhatlı kucagınada almayı nasip etsin rabbim dualarını kabul etsin herkezin dualrı kabul olması dilegiyle...

tebrik ederim canim allah kucagina saglikli almayi nasip etsin.boyle guzel mucizeye bizimde ihtiyacimiz var,yuce yarabbim isteyen herkezlere bizede nasit eder insallah saglikli hayirlisinla bi mucize.

hayırlı olsun canım allah hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin inşallah

bi sorununuzmu vardıda yedi senedir olmuyodu yoksa sebep yokkenmi olmuyodu yazarmısın arkadaşım çünkü bizim sorunumuz var dr lar normal yoldan olmaz dediler ama ben hep normal yoldan olacakmış gibi o mucizeyi bekliyorum

X