7 Yasin'i Şerif ve fetih süresi istiyorum Allah rızası için.

1 yasin 1 fetih süresi de ben aldım canım. Allahım şu cuma mübarek gecenin hürmetine dualarını kabul etsin inşallah

Hepimiz ayrı ayrı sinavlardayiz sabır et canım sabır. herşey yoluna girecek güzel olacak inşallah Allah'ın izniyle
Amin derdi olmayan insan varmı şu Dünya da Allah'ım kaldıramayacağımız yükleri yüklemesin bizler aciziz hata yapıyoruz belki de Allah'tan yalnış istiyoruz .
Rabbim dualarımızın kabulünü engelleyen günahlarımızı affetsin .
Bin şükür halimize.

Kızlar yasin tamamlandı iki fetih suresi kaldı okuya bilen arkadaşlarınız varsa etiketleye bilirmisiniz size zahmet .

Canım senden haber gelmeyince okumadım yanlış olsun istemem "okuya bilen arkadaşlarınız varsa etiketlermisiniz yazmışsın " sanırım farklı kişilerin okuması gerekiyor o yüzden okumadım bilgin olsun canım

Okuya bilir cnm önemli olan 7 tane nin tamamlanması ben Kur'an'ı Kerim okumayı bilmiyorum bu yüzden sizden rica ettim zaten

1 fetih süresi de ben okurum canım okuyunca yazarim . Eşinle aranın düzelmesi için Duhan süresinin ayeti olan "kem tereku min cennatin ve uyun " okuyabilirsin. Ya Vedud ya cami esmasi okuyabilirsin . Evin içinde bakara suresini açıp baştan sonra dinletebilirsin

Allah razı olsun canım ,çok sağol .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…