7 haftalık hamileyim boşanıyorum

silaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
2
0
ya arkadaşlar boşanma aşamasında hamıle oldugumu görendım napcagımı bılemıyorum eşımle artık bıraraya gelme gıbı durumumda yok mumkun degıl sızce ne yapmalıyımm???:KK43:( buarada 7 haftalık hamıleyımmm

mrb silaaa belki biraz acımasız ama bence bebekten ve babasından hemen kurtul.çünkü dünyaya gelirse olan bebege olacak.Çok üzgünüm çoook

ay canım allah yardım etsin çok zor bi durum hiçmi eşinle bi arada olamazsınız bebişi o istiyomu o ne diyo bebek için

mrb silaaa belki biraz acımasız ama bence bebekten ve babasından hemen kurtul.çünkü dünyaya gelirse olan bebege olacak.Çok üzgünüm çoook

nasıl yaniiii ??? bebekten ve babadan kurtul derken neyi kastediyorsunuz?

belki barışma şansları var ne olduğunu bile bilmiyorsunuz?
Yangına böyle körükle gitmeyin bence

canım eşinle derdin ne bilmiyorum ama barışma şansınız hiç yok mu?

rabbim yardımcın olsun canım belki bebek aranızın düzelmesine vesile olur kocan biliyomu hamile olduğunu

slm arkadaşım öncelikle durumunuza üzüldüm.bebeğinde hayırlı olsun dicem ama aldırıp aldırmama konusunu soruyorsan bu sadece senin vereceğin bir karar değil babası ile birlikte konuşarak karar vermen gerektiğini düşünüyorum...allah kolaylık versin maddi manevi yapabilirim diyorsan lütfen ona yaşama şansı ver...

ya kızlar aklım almıyor nasıl böyle birşey söylersiniz(nisancım)
daha burda kürtaj olmaya kalkan arkadşları uyarıp kararını değiştirmeye çalışıyoruz.....
bu BıR CAN YAA
Allahın verdiği mucize!!!
bak daha boşanmamş belki tekrar bir araya gelecekler belki bir yuva kurtulacak
çok yanlış çok..
kaldı ki böyle durumlarda zaten aklı kaışık olan kişi sağlıklı karar veremez
sorduğuna da yapıcı cevaplar vermek yerine yıkıcı cümleler sarfediyorsunuz
yanlış anlama arkadaşım yorumundur ama yanlış bir yorum....yasakkelime

canımm Allah yardımcın olsun..inşallah bir yolunu bulursunuz da barışırsınız.ama hamile oldugunu asla saklama eşinden bence.

bu kadar kolay bi karar diil ki...belki barışır belki aldırmaz doğurur ki o masumun bi günahı yok...bu tamamen arkadaşın kendi vermesi gereken bi karar...buraya yazıp da sağlıklı bir karar alabileceğini zannetmiyorum kızım ...daha çok kafan karışacak bence...sılaaaa bu senin kararın canım üstelik kürtaj sınırındasın...iyi düşün...kaydirigubbakcemile

canım ya allah yardımcın olsun ne desekte bu hayatı yasayacak olan sensın ama bebek bı kere ıcıne dusmus bence esınle bı daha konus ve hamıle oldugunu soyle bakalım belkı bı araya gelmenız ıcın bır mucızedır bıde kusura bakama ama hem bosanma asamasındasın hemde korunmoyosun o gunahsızın hıcbır sucu yok bence allah yardımcın olsun....

sonunda boşanma da olsa o masum yavruyu öldürmeye hiç hakkınız yok bence.
Bürsürü babasız dünyaya gelen çoçuklar var.tv de duyuyoruz şehitlerimizn anne karnında kalan evlartlarını. o masum bebişlerin ne ne şuçu varki ölümle cezalandırılıyolar.
ınşallah aranız tekrar düzelir kardeşim.ama emin ol Allah yardım eder.
ya katil olursun resmen düşünsene hemde bebeğinin katilii.
Rabbim bebiş sayesinde aranıza muhabbet verir inş.

bebeğim karnımda 7 haftalıktı tam, kalp atışlarını duyduğumda öylesine sevinmiştimki öyle bambaşkaydı ki..9 ay taşıdım o minicik kalbi karnımda ve şimdi kollarımda küçük kızım.babası olsun olmasın onu en iyi şekilde yetiştirmek için elimden geleni yaparım.. babasız çocuk büyütmek tahmin ederimki çok zordur ama bir cana kıymak ömür boyu vicdan azabı ile yaşamak çok daha zordur eminim..o şimdi içerde büyümek için çaba harcıyor o minik kalp nasılda heyecanla atıyordur kimbilir..kıyma bence ,eşinle konuş ,allah razı gelmemiş belliki bu yavruyu hediye göndermiş size,kıymetini bilin..

valla kızlar bende karşıyım bebek aldırmaya ne o yaaaa seks yapmyı biliyosanız birbirinizi neden kandrdınız madem ayrılcaksınız fazlada yorum yapmak istemem ama her evlilikte önceleri problem olur sabretmek lazım bide ortada boşanma kararıyla çocuk olmuş bende eşimle çok problem yaşadım şükür ldatmak dışında ve hakaret dışında herşeyi kabul edrim velakin sabrettim şimdi ise çok mutluyum ama çocuğumuz olmuyo 5 yıldr allah kocana insaf akıl fikir versin ya böle adamların şeylerini kescen ayy çok sinir oldum öle kolay dimi hamile bırak git kadının pskolojisini düşünme merak etme sende çok üzülürsen bu bebebk sende fazla durmaz allah korusun tabi allh yardımcın olsun

canım problemleriniz ne yada tekrar düzelme şansı hiç yokmu bilemem ama bebekler Allahın bize verdiği en büyük en güzel hediyeler onlar mucizenin insan hayatına giriş şekli.aldırmak yada aldırmamak elbetteki senin bileceğin birşey ama ondan vazgeçersen eğer sonradan yaşayabileceğin pişmanlıklarıda düşün derim.her ne kadar boşanma aşamasında olsanızda eşinle biirlikte karar verebileceğiniz birşey sanırım bu Allah yardımcın olsun canım

BENDE ŞUNU ANLAMIYORUM ........................7 hafta önce ilişkiye girebilecek kadar karşılıklı istek olması 2 insanın birbirine
Korunmasız bi şekilde hamile kalma yada bırakma riskini nasıl göze aldınız madem aranız kötüydü
Tabi sorun ne sonradan öğrendiğin çok kötü bişeymi GERı DÖNÜŞÜ OLMAYAN BıŞEYMı orasını bilmeyiz ama bebeğine kıymaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

hani bi bi ayda belki daha kısa bidönemde ne olduda bu kadar ayrılacak seyeye gelinyo eşinimi bastın ?????????nedr olay anlatta bizi merakta koyma ona göre yardımcı olurz........ yeşşo sana ktılıyorum anlatamadıklarımı ifade ettin

boyle sorunlu evlılıkelerde neden korunulmaz anlamam madem sorununuz var koruncaksın arkadasım

burda hangı arkadasımız sana aldır dıyebılırız
nası gonlumuz razı olur kalbı atan mınıcık bı bebege aldır demeye

ALDIRMAYIN

yapmadan once dusuncektınız bunu :1closedeyes:

bence bu bi işaret.. bebeğinin canına kıyamazsın onu babasındanda ayıramazsın ve hayatta imkansız diye bişey yok bence tekrar düşünün eşinle ayrılmayın derimm her sorun birlikte çözülür umarım doğru kararı verirsin yerimseniben

O BEBEKTEN HEMEN KURTUL diyebilen bir kadının annelik duygusunu tatmadığına eminim.bu nasıl katı bir söylemdir.ayrıca bu dünyada imkansız diye birşey de yok bence hele kı mevzu bir evlilikse.o atan kalp için herşeyi denemeye değer.ayrıca başkalarının da söylediği gibi boşanma aşamasındaki bir çiftin 7 hafta önce sexle ne işi olur?

X