7 haftalık gebelikte hiç belirti olmaması

Kızlar merhaba ben 7 haftalık hamileyim ama ne göğüs ağrım ne bulantım ne aşerme ne baş dönmesi hiçbir şey yok sizce bu normal mi ? Kalp atışlarını falan duyduk ama insan yine de bir tedirgin oluyor
ben hep 7 ci haftada bildim hamile oldugumu 😁 bir kaç gün sora başladım kusmaya 15 ci haftaya kadar 😁😁😁. inşallah sen öylede devam edersin. ALLAH SENİ SAG SALİM KAVUŞTURSUN BEBİŞİNE İNŞALLAH 😍

Yok sanmıyorum ama şimdiden sonra hasta olmamaya çok dikkat et. Çok kalabalık ortam da bulunma. İnsanlarla çok yakın temasta bulunma. Dışarı da tuvalete gitmemeye çalış. Eşinle cinsel ilişkin olursa mutlaka kondom takın mikrop kapma. Yanii çok dikkat et kendine hasta olma 😂
Cinsel ilişkiye hiç girmiyorum canım açıkçası ben çabuk mantar olan bir insanım ve genelde eşimle ilişkiye girdikten sonra oluyorum aylarca ne çektim en azından doğum yapana kadar girmeyi düşünmüyorum

Kızlar merhaba ben 7 haftalık hamileyim ama ne göğüs ağrım ne bulantım ne aşerme ne baş dönmesi hiçbir şey yok sizce bu normal mi ? Kalp atışlarını falan duyduk ama insan yine de bir tedirgin oluyor
Merhaba bende şuan 7+4 teyim sizin durum hala aynımı benşm bulanıyordu ama geçti insan tedirgin oluyor gerçekten son durumunuz nedir

Merhabalar🍀 Ben de 6.hafta içerisindeyim henüz kalp atışını duyamadım ama inanın halsizlik-iştahsızlık dışında başka bir şeyim yok henüz. İnşallah korkulacak bir şey yoktur, Rabbim yavrularımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.🌷
Kalp atışını duydunuz mu acaba ben de 6dayım şu an erken dediler

Merhaba bende şuan 7+4 teyim sizin durum hala aynımı benşm bulanıyordu ama geçti insan tedirgin oluyor gerçekten son durumunuz nedir
3.ayımdayım bebeğim gayet sağlıklı bulantım hiç olmadı ya da diğer hamilelik belirtilerinin hiç birini hala yaşamadım demekki belirtiyle alakası yokmuş

X