7 haftalık bakım lütfen

shrhazer

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2024
402
91
32
Bugün 7+1 kontrole gittim kalp atışı duyulmadı ve büyümemiş dedi doktor bi hafta daha bekleyelim dedi böyle bişey yaşayan var mı çok moralim bozuldu bu durumda ne oluyo

Eklentiler

• ca89da33-0364-474f-b68b-47092cfedef5.jpeg
    ca89da33-0364-474f-b68b-47092cfedef5.jpeg
    89,3 KB · Görüntüleme: 71
Biliyorum çok zor bir durum kendi bebeğimin kalbini 8+3 te falan duymuştum. 6. Haftada bakınca duyamadık doktorumuz da üzülmeyin sağlıksız gebelik ise düşer yoksa tutunur dedi. Sağlıklıysa sizinle olsun 🙏

Böyle bi durumla karşılaştın mı hiç neden olabilir yarın başka bi doktora daha gitcem
Bir sürü nedeni olabilir , kan pıhtılaşması , embriyoda bir genetik sorun gibi . Siz pazartesi yeni bir doktora gidin . Eğer kalp atışı yoksa doktorla konuşur bir yol belirlersiniz.

Bir sürü nedeni olabilir , kan pıhtılaşması , embriyoda bir genetik sorun gibi . Siz pazartesi yeni bir doktora gidin . Eğer kalp atışı yoksa doktorla konuşur bir yol belirlersiniz.
Kan pıhtılaşması önlemek için Coraspin vermişti kullanıyorum kalp atışı olmadığından büyümemiştir değil mi

Evet maalesef gelişmemiş bebek kalp atışı da duyulamadı sonlandırılacak
Sizi çok iyi anlıyorum :KK43: bende 2 kez aynı şeyi duydum doktordan 2 kez kürtaj oldum bir sene geçti şuan tekrar hamileyim kalp atışını duymadık henüz korkuyorum çok yine bende pıhtılaşma çıktı iğne kullanıyorum suan sizde baktırabilrsimiz

X