7. Haftadan beri kanama 10.haftaya girdim.

Zxcvvn

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
973
200
Tüp bebekle hamile kaldım 7 .haftada adet kanamasi gibi kanama yaşadım hastaneye gittim bir gün yattım iğne ilaç serum vurundum kanamam kahverengiye döndü doktor 15 gün gelir dedi ama bir ay olacak nerdeyse hala geliyor bir hafta önce gittim kanama alanı hala duruyor rahimde şükür bebeğim günüyle uyumlu kalp atisida güzel ama bu lekelenmeler gecmiyecek gibi günde iki progestan iğne üç tane progestan 200 mg ağızdan alıyorum bol su icmeye çalışıyorum çok takmiyorum ama iki gün geçiyor sonra tekrar başlıyor bazen pembe bazen turuncu renkte geliyor doktor 12. Haftaya kadar gelebilir dedi ama ben iyice strese girdim 12.haftayi da geçecek gibi geliyor başına gelen oldu mu benim içimi rahatlatacak arkadaşlarıma ihtiyacim var miğde bulantım geçer gibi oldu bu da beni korkutuyor.

Benimde ilk 3 ay kanamam oldu. Bazı gebelerde olabiliyormuş. 4. Ayımda hiç kanamam olmamıştı. İlk 3 ay kanamalarda kese iyiyse bebeğin kalp atışı var annede ağrı yoksa çok önemli değilmiş. %96 ihtimalle sağlıklı doğum %4 ihtimalle düşükle sonuçlanıyormuş. Gönlünüzü ferah tutun

Bana yardim edermisiniz bende asilama yaptirali 12 gun oldu ama 2 gundur siyak kanama gibi de degil yarin doktora gidecem Ben gibi olup hamile kalan varmi ilk haftalarda kasik agrim vardi simdi kasik agrim falan yok sadece sag gogsumde biraz jassassiyet var banada bilgi yardim simdiden sizde gecmis olsun saglikla kucaginiza alone tutmassa bende tup bebek dusunuyorum

Rahimde kanama alanı gözüktü mü sende?
Ağrım yok dün biraz oldu o da bir saat flan sürdü uyuyunca geçti.Dusuk olduğunu dusunmuyorumda bebeğe bunun zararı olurmu bilmiyorum zor elde ettim rabbim nasip etti kaybetmek istemiyorum onu.

Adetine kaç gün var belki yerleşme kanamasıdir.Onceden böyle oluyormuydu?

Kanama oluyorsa tabi ki kanama alanı gözükecek yoksa neden kanama olsun.
Kese kenarında olursa plesanta da olursa kanama o zaman riskli bebek kaybına sebep olabilir. Onun harici yerlerde kanamalar genelde kendiliğinden geçiyor. İnşallah sağlıkla alırısn kucağına. Enfeksiyonu da ihmal etme kan idrar tahlili ver

Lanet olasi bı yeşil akıntım var ondan kurtulamadim gittiğimde doktora soracağım bunu.Kese etrafında dedi bana ama hayırlısı bakalım insaAllah kaybetmem bebeğimi.

Lanet olasi bı yeşil akıntım var ondan kurtulamadim gittiğimde doktora soracağım bunu.Kese etrafında dedi bana ama hayırlısı bakalım insaAllah kaybetmem bebeğimi.
Yeşil akıntı varsa enfeksiyonunuz vardır. Enfeksiyon çok riskli bir kan idrar tahlili verip crp değerinize baktırın yüksekse antibiyotik başlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…