7. Hafta Kalp Atışı?

Yenianneben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
111
61
37
Merhaba kızlar, dün 7+1 iken kalp atışı duymaya gittim ama karından duyulmadı. Bebek 5 -6 haftalık anca dedi doktor . Belki geç döllenmedir ama ben yumurtlama sonrası birliktelik de yaşamadım. Haliyle canım sıkıldı. Okuduğum kadarıyla bu şekilde ilerleyen gebelikler sonrasında çok sağlıklı olmuyor. Varsa bu konuda grupta tecrübesi olan yazarsanız çok sevinirim. Hepinize sağlıklı çok güzel hamilelikler diliyorum.

Eklentiler

• IMG-20240829-WA0004.jpeg
    IMG-20240829-WA0004.jpeg
    53,7 KB · Görüntüleme: 114
Merhaba kızlar, dün 7+1 iken kalp atışı duymaya gittim ama karından duyulmadı. Bebek 5 -6 haftalık anca dedi doktor . Belki geç döllenmedir ama ben yumurtlama sonrası birliktelik de yaşamadım. Haliyle canım sıkıldı. Okuduğum kadarıyla bu şekilde ilerleyen gebelikler sonrasında çok sağlıklı olmuyor. Varsa bu konuda grupta tecrübesi olan yazarsanız çok sevinirim. Hepinize sağlıklı çok güzel hamilelikler diliyorum.
Benimde aynı bugün 7+1 ve yavaş büyümüş dedi kalp atışı da duymadı ne oluyor bu durumda bilgin var mı

Kese ölçün kaç yazıyo ultrason da onu göremedim

Yani evet yolk kesesi mi bebek mi ama bebek dedi sanırım. Ama küçükmüş 5-6 hafta gibiymis baya geriden geliyor. Belki geç döllenme olabilir dedi . Sizin görüldü mü embriyo?
Benim 4+6 da göründü alttan muayene ile ama şimdi görünmedi kese küçük dedi büyümemiş dedi

Eklentiler

• ca89da33-0364-474f-b68b-47092cfedef5.jpeg
    ca89da33-0364-474f-b68b-47092cfedef5.jpeg
    89,3 KB · Görüntüleme: 82
İnşallah iyi haberler alırız . Geç döllenme olabilir belki ama bilemiyorum tabi önceki gebeligimde böyle birşey yaşamamıştım.
[/QUOT
Benim 4+6 da göründü alttan muayene ile ama şimdi görünmedi kese küçük dedi büyümemiş dedi
Aynı doktora mi muayene oldunuz? Bir de devlet hastanesi miydi? Benimki devlet hastanesi belki cihazlar eski olabiliyormuş

Hafta içi ba
Aynı doktora mi muayene oldunuz? Bir de devlet hastanesi miydi? Benimki devlet hastanesi belki cihazlar eski olabiliyormuş
şka bi hastaneye daha gideceğim alttan muayene isteyeceğim o şekilde daha net görünüyor anlamadığım şey şu 4+6 da görünen bebek 7. Haftada nereye gitti kalbi durdu desem yüne orda olmadı ve gelişmemesi aynı boyda olması gerekmiyor mu nasıl böyle bişy oldu anlam veremedim

Hafta içi ba

şka bi hastaneye daha gideceğim alttan muayene isteyeceğim o şekilde daha net görünüyor anlamadığım şey şu 4+6 da görünen bebek 7. Haftada nereye gitti kalbi durdu desem yüne orda olmadı ve gelişmemesi aynı boyda olması gerekmiyor mu nasıl böyle bişy oldu anlam veremedim
Ben kese için 6+3 te gitmiştim sanırım. Sadece kese görmüştü alttan. Bebekten bahsetmedi hiç o zaman. Kalp atışı hiç görmedim ben

X