7 Ekim 2024 haftası yani bu hafta transferi olacak olanlar toplaşalım mı :)

İki embriyomuz var biri 5., biri 6. gün, transfer edeceği hangisi bilmiyorum. Cumartesi transfer olacağım, 26. güne denk gelecek
İnşallah ikisi de sağlıkla tutunurlar. Nerde tedavi gördünüz. Kaçıncı denemeniz ve bilinen bir neden var mıydı sebepsiz mi yoksa

İnşallah ikisi de sağlıkla tutunurlar. Nerde tedavi gördünüz. Kaçıncı denemeniz ve bilinen bir neden var mıydı sebepsiz mi yoksa
Maslak Acıbadem’de tedavi görüyorum, bu ikinci denememiz (daha önce başka bir hastanede denemiştik). Neden olarak yaşa bağlı yumurta kalitesi düşüklüğü diyebiliriz, 37 yaşımda spontan gebelikle bir kızımız oldu, şimdi 41 yaşındayım, bir yıldır ona kardeş yapmaya çalışıyoruz.

Siz kaçıncı günde transfer edileceğinizi merak ediyorsunuz sanırım, bana hemşire 5. gün embriyolarının 20. gün civarında transfer edildiğini söylemişti ama benim süreç biraz sarktı, belki yaşla ilgilidir. Sizin tedavi nasıl gidiyor? Nasıl hissediyorsunuz kendinizi?

Ben salı günü kontrole gittim kalınlık 13.9 dedi progestan vermedi daha. Transferim haftaya olacakmis aslinda rahim kalinligi uygun ama neden bekliyoruz anlamadim

Benim de 2.tedavim 38 yaşındayım 10 yasin da bir oğlum var. Klomenlw geçen sene hamilelik oluştu ama kalp atışı olmadi anlattığım nedenlerden dolayı. 1.5 senedir gebelik için uğraşıyoruz. Ilk tedavim de embriyo dahi oluşmadı saçma sapan bir Tedaviydi yumurtalar erken catladikist varken basladilar tedaviye vs vs. Çöp oldu. İkinci için çok araştırdım ve doğru tedaviyle 10 yumurta toplandı 9u dolu çıktı 8 tanesi 3.gune ulaştı 5.hune 4 embriyo kaldı hepsi de ngs ye gitti 3bu normal biri monozomi22 olarak geldi. Şimdi transfer hairligindayim Rahim kalınlığı için dün kontrole gittiğim de progesteron başlamak için kalınlık 7mm suan uygyhun değil dedi Tolga hoca cuma tekrar göreyim dedi. Adetin 14.gunu olacak yarın geçen çarşamba da histeroskopi oldum. Bakalım yarın ne olacak....

Ben salı günü kontrole gittim kalınlık 13.9 dedi progestan vermedi daha. Transferim haftaya olacakmis aslinda rahim kalinligi uygun ama neden bekliyoruz anlamadim
Sizin masallah çok uygun belki de transfer sonrası başlayacaktır. Benim suan 7mm neden böyle oldu anlamadım yani 20.gun olacak olsa o zamana kadar olması gereken kalınlığı acaba yakalar miyim ?

Umarım yarın belirlenir transfer günü, bol şans diliyorum

Ben de salı günü oldum trasnferimi suanlik bir belirti yok kasıklarda batma oluyor ama psikolojik olarak da olabilir ama sanırım kan tahlili vereceğim dayanamıyorum.ilk çocuğumda 4.gun belli olmustu

Sizin masallah çok uygun belki de transfer sonrası başlayacaktır. Benim suan 7mm neden böyle oldu anlamadım yani 20.gun olacak olsa o zamana kadar olması gereken kalınlığı acaba yakalar miyim ?
Estrofemi günde kac kez kullanıyosunuz transfere kadar biraz daha kalınlaşma olur diye düsünüyorum burda arkadaşlar nar suyunun da rahmi kalinlastirdigindan bahsetmis

Estrofemi günde kac kez kullanıyosunuz transfere kadar biraz daha kalınlaşma olur diye düsünüyorum burda arkadaşlar nar suyunun da rahmi kalinlastirdigindan bahsetmis
Günde 3 kez kullanıyorum. Nar suyu da içiyorum yürüyüş yapiyorum günlük 1 saate yakın. İnşallah yarın güzel şeyler duyarım.

Ben de salı günü oldum trasnferimi suanlik bir belirti yok kasıklarda batma oluyor ama psikolojik olarak da olabilir ama sanırım kan tahlili vereceğim dayanamıyorum.ilk çocuğumda 4.gun belli olmustu
İlk gebeliğiniz de tüp bebek miydi? Yani transferden sonra 4. gün kanınızda hcg mi çıkmıştı? (Gerçi taze transferse çatlatma iğnesinden de olabilir)

Evet benim oğlum da tüp bebek şimdi 6 yaşında.o nda taze olduğu için olabilir aslında doğru söylüyorsunuz ben 2.3.gun yaptm bunda ama negatif öyle olunca da çok moralim bozuldu

Kızlar birşey sorucam haftaya transferim var dün kontrole gitmistim progesteron 0.30 cikmis adetimin 20.günü biraz arastirdim bu deger dusukse hamile kalinmazmis bizimki sebepsiz infertilite acaba bu hormon yuzunden mi olmuyordu merak ettim

Evet benim oğlum da tüp bebek şimdi 6 yaşında.o nda taze olduğu için olabilir aslında doğru söylüyorsunuz ben 2.3.gun yaptm bunda ama negatif öyle olunca da çok moralim bozuldu
Embriyo yerleştikten sonra 6. gün vücut hcg üretmeye başlıyor diye okumuştum internette, kaset testin algılayabileceği düzeye çıkması da bir iki günü bulabilir, salı transfer olduysanız bence erken henüz… moralinizi yüksek tutmaya çalışın

Merhaba kızlar, benimde çarşamba günü transferim var . Daha önce 1 negatifim bir pozitifim var 24 haftalık erken doğumla kaybım var. Allah hepimizin yardımcı olsun gönlünüzce olsun herşey

Ben transferin 2. günü ağır grip oldum hala çok kötü durumdayım dün acile gittim mecburen ama hiç bir şey yapamadılar doğal olarak, betaya baktılar 3 çıktı riske giremeyiz diyip serum dahi takmadılar 5. gündü dün, bir kaç gün sonra kan veririm tekrardan ama hem çıkan değer hem hastalık çok endişelendirdi beni

Çok geçmiş olsun, umarım tez zamanda iyileşirsiniz ve hcg değeriniz yükselir…

Merhabalar bende 7 Ekim'de 2 embriyo transferi oldum bugün çok acı bir tat vardı ağzımda bugüne kadar hiç olmamıştı . 5. Günden beri kaset test yapıyorum pek bir şeyde görünmedi belki de kuruma izi çok çok zorlayınca görünüyor kafam karıştı iyice.
Allah herkesin yardımcısı olsun . İnşallah hepimiz kucağımıza evlatlarımızı alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…