7.ci haftada kanama

rabiayavuz

Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2023
170
19
26
Arkadaşlar herkese merhabalar birşey sormak istiyorum ben şuan 7 haftalık gebeyim geç döllenmeden dolayı tam tarihimiz yok malesef doktor duzeltme yapmadı kalp atisi duymadan her hafta gidiyorum kalp atışını duyamadi bundan üç hafta önce gittim kese var bebek yok kalp atışı yok beklicez dedi sonra gittim yine kalp atışı yok dedi gecen cuma günü gittim keseyi ve bebeği gördü 3 mm dedi daha çok küçük dedi bendede aktif bir kamama var söyledim doktora beklicez kanamalar olucak dedi şu iki gündür adet kanaması gibi hem kanamam arttı hemde böyle sümüksü bir şekilde parça geliyor tırnak ucu kadar alt karnım baya ağrı yaoiyor sancılı belkmde bir ağrı var bu durumu yaşayıp bebeğini kucağa alan var mı acaba yada ben düşük mü yaşıyorum

doktorum bana kanamaya sancı eşlik ediyorsa hemen hastaneye git demisti. kırmızı ve yoğun kanama gebelikte iyiye işaret değildir büyük oranda. düsük önleyici falan vermedi mi kanamanız olduğunu söylediğinizde?

“Kanamalar olacak normal” diye bir cümle yok? 29 haftalık hamileyim normal olan damla damla yerleşme kanaması ki o da ağrısız günde max 5 6 damla ki 2 gün falan sürdü bende. Ağrın çokmuş madem inşallah düşük olmamıştır 🤔 Acilen doktor değiştir hatta durma direk acile git iyi bir hastaneye. ☹️

“Kanamalar olacak normal” diye bir cümle yok? 29 haftalık hamileyim normal olan damla damla yerleşme kanaması ki o da ağrısız günde max 5 6 damla ki 2 gün falan sürdü bende. Ağrın çokmuş madem inşallah düşük olmamıştır 🤔 Acilen doktor değiştir hatta durma direk acile git iyi bir hastaneye. ☹️
Ben sürekli doktor değiştiriruyorum şuan dokyora geldim zaten kontrolim vardı

Ben eve geldim fitil kullandım ve hemen saniyesinde parça düştü hemde birer dakika arayla üç tane normal mi bu
Nasıl bir parça dusurdunuz benimde dün basyan kanamam var bugün Dr gittim bebek iyinkalbi atıyor kanama bebekten kaynaklindegil dedi. siyah pıhtı sonrası kırmızı aktif kaniyorum ..Dr bebek iyi demişti ama dusukmu yaptım ne oldu bilmiyorum ...siz ne yaptiniz

Nasıl bir parça dusurdunuz benimde dün basyan kanamam var bugün Dr gittim bebek iyinkalbi atıyor kanama bebekten kaynaklindegil dedi. siyah pıhtı sonrası kırmızı aktif kaniyorum ..Dr bebek iyi demişti ama dusukmu yaptım ne oldu bilmiyorum ...siz ne yaptiniz
Direk acile gidij onlar detaylı ussg istiyorlar banafa öyle dedi ama şuan düşük yapıyorum ve yaptım bile hatta dokyor yatis verdi

Çok çok geçmiş olsun..steres yapma diyolar ama bildin kırmızı kaniyorum stres yapmamak elde değil...sağlıksiz bebek düşer diyolar inan oda teselli etmiyor insanı..üzüldüm rabbim tez zamanda sağlıklı bir evlat verir inşallah

Çok çok geçmiş olsun..steres yapma diyolar ama bildin kırmızı kaniyorum stres yapmamak elde değil...sağlıksiz bebek düşer diyolar inan oda teselli etmiyor insanı..üzüldüm rabbim tez zamanda sağlıklı bir evlat verir inşallah
Ayakta durma sürekli istirahat et hatta yataktan hiç kalkma birde kan sulandırıcı şeyler yeme içme

Ayakta durma sürekli istirahat et hatta yataktan hiç kalkma birde kan sulandırıcı şeyler yeme içme
Kan sulandırıcı hap başlamıştı doktor bir inceji gebeligimde tansiyonun olduğu için ....zaten o hap sonrası kanama gördüm ama onunda birakamiyorum siz nasilsinz kurtajsiz kendi kendi kendine mi düşük oldu ..düşük yaparsam nasıl anlocam kandan farklı ne geliyor

Kan sulandırıcı hap başlamıştı doktor bir inceji gebeligimde tansiyonun olduğu için ....zaten o hap sonrası kanama gördüm ama onunda birakamiyorum siz nasilsinz kurtajsiz kendi kendi kendine mi düşük oldu ..düşük yaparsam nasıl anlocam kandan farklı ne geliyor
Yani bende heo yoğun kanamam ve parçalar gelmişti ama bana kanamam var kan sulandırıcı şeyler yeme dedi doktor kürtaj dedi ama ben istemedim kendi düşsün istedim

Merhaba, ben de aynı durumdayım kanamam var adet gibi doktor kesenin etrafında kanama yok dedi. Benim de geç döllenme oldu keseyi gördü bebeği henüz tam göremediler. Sizde son durum nedir acaba ?

3 gün yoğun kanama sonrası kahve rengi kanama ya döndü pazardan beride fitille beraber sadece çamura benzer bir leke oluyor ....iğne vuruldum ozaman birde fitil verdi günde ikikez onlar kesti sanırım

X