7 aylık kızım var ve 2. yolda

kızalar korunuyoduk eşim kounuyodu çok ta dikkat etmiştik ama olan olduu.kızımda gayet güzel emiyoo yarıda dr gidecez olumlu yorumlarınız için teşekkürler

kızalar korunuyoduk eşim kounuyodu çok ta dikkat etmiştik ama olan olduu.kızımda gayet güzel emiyoo yarıda dr gidecez olumlu yorumlarınız için teşekkürler

tabiki olumlu yorumlar yapıcaz özencim.allah vermiş.olmuş.napalım.allah ikisinede sağlık sıhhat versin.sanada bol sabır güç kuvvet.olur büyür giderlerhihoyyyt

Tebrıkler canım..
emzırebılınır hamılelıkde ama dbestın dedığı gıbı cok ıyı beslenmelısın kı hem emen bebeğine faydalı olasın hem kendıne hem karnındakı mnıcık yavruya..faydalı olasın

tebrikler canım çok sevindim 2 si birarada büyür sezeryan mıydı doğumun merak ettim de????

ne güzel yaa
aslında kardeşlerin birbirine yakın olması çok güzel ve hep istediğim bişey ama
nerde o güçve cesaret bende
hem çalışıyorum
hadi biri neyse de iikisine de baktıracak kimseyi bulamam
ama senin adına cok sevindim veözendim
inşallah sağlıkla kavuşursun bebişine

gözünüzaydın... sağlıcakla kucağınıza almanız dileğiyle.. Allah yardımcınız olsun..

maratona hazırlan ALLAH yardımcın olsun.hayırlı bebek olsun..sağlıkla gelsin.

benim annemde kız kardeşime ben 5 aylıkken hamile kalmış
gözünüzaydın canımm

hayırlı olsun canım , benim arkadaşımın da bebişleri ard arda oldu, çok da iyi olduüğunu söyler.
çocuklarının arasındaki yaş farkı çok olanların hep söylediği bişiy var (şimdiki aklım olsa bu kadar beklemezdim .derler) elbeteki büyütmesi biraz zor olur. ama hep en güzel şeylerin önünde bir zorluk vardır.
ritmi bozmadan ikinciyi de büyütürsün.tebrik ederim canım

canım ben de seninle aynı durumdayım... peki sezeryan mı oldu normal mi birincisi...benim oğlum 6 aylık ve ikincisi öğrendiğimde 15 haftalıktı, şu an 17 haftalık... dr çok riskli geçeceğini söyledi... sana arkadaşlık teklifi gönderiyorum... kabul edersen beraber takip edelim hamileliğimizi...

çok tebrik ederim.Allah tamamına erdirsin inşallah.ya ben daha regl olmadım.korkuyorum.düşünün bebeğim 6 aylık ama daha tık yok.valla gidip test yapacam.olmuyo böle.içim hep korku dolu.

canim allah kolaylik versin. ama arkadaslarinda dedigi gibi belki ilk zamanlarda zor olur ama sonra iyiki arka arkaya olmuslar dersin. 2-3 yaslarina geldiklerinde rahatlarsin. krese falan gonderirsin yarim gun o bile yeter dinlenmene veya ev islerine. sende ekim annesi oluyorsun sanirim buarada. bende ekim annesi olucam insallah. topikte konusuruz katilirsan canim.

çok güzel canım....sağlıcakla kucağına alırsın inşallah....

abbavvvv hamilemisin leeeenn nasıl cesaret ettin uleee, şahsen benim küçük ibolya 2. yi yimiyo artık :roflol: neyse sen bana bakma hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin inşallah hihoyyyt

canım sen de mi ekim annesi oldun......ben yine eylül sanmıştım :))

yeşilözen geçen sene beraber ağustos annesiydik vay be hızlıymışsınn:) Rabbim bu bebeğinide sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…