7 aylık bebeğim kilo almıyor

denzlen

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
1
0
24
Bebeğim 1 hafta önce ishal oldu Ateşi çıktı tkilo kaybı oldu ama Tekrar toparlanırken bu defa da soğuk aldı İştahı yok zaten doğduğu günden beri iştahsız 7 aylık oldu ama Kolay kolay ek gıda almıyor sadece anne sütü istiyor kilo da almıyor yaşayan var mı ? Bana Birileri yardımcı olabilir mi? Eşimle sürekli bunun için kavga ediyoru.

Soguk sıkım keciboynuzu özü ev yapimi dogal bebe biskuvisi muhallebi vs yapip verseniz belki sever

İshal olmuş bir kere tabii ki kilo kaybedecek ve kendini toplayıp tekrar alacak kilosunu. Eşinin neyin kavgasını yapıyor sizinle hiç anlamadım.
Telaş yapmayın benim oğlum 1yaşına kadar doğru düzgün ek gıda almadı, sonra düzeldi.
Sıvı olduğu için alışması kolay olacağından bol bol çorba içirmeyi deneyin. Hem vitamin olur hem ek gıdaya alışır. Kalbinizi ferah tutun, kimsenin çocuğu 6aylık olunca yemeklere saldırmıyor zaten (neler çektiğimi bi ben bilirim🥲)
Çok geçmiş olsun 💐

Hasta olunca normal toparlanırken de iştahı hemen gelmiyor. Ben ek gıda yedirirken eline bir oyuncak ya da slikon kaşığını veriyorum kendim yediriyorum o sırada ağzını açıyor yiyor

Bebeğim 1 hafta önce ishal oldu Ateşi çıktı tkilo kaybı oldu ama Tekrar toparlanırken bu defa da soğuk aldı İştahı yok zaten doğduğu günden beri iştahsız 7 aylık oldu ama Kolay kolay ek gıda almıyor sadece anne sütü istiyor kilo da almıyor yaşayan var mı ? Bana Birileri yardımcı olabilir mi? Eşimle sürekli bunun için kavga ediyoru.
Bebeğin iştahsizliginda sizin ne suçunuz .Bebek yemek yerken en çok sevinen insan annedir.Benimde bebeğim o aylarda ek gıda almak istemiyordu şimdide pek iştahli diyil .Sevdiyi gıdaların bulmaya calişin .Bizimki muz ve meyvəli yogurt seviyo😅🤷

Benim bebeğimde 7 buçuk aylık oda 6 gündür ishal kullanmadığım ilaç kalmadı 2 defa serum takıldı ama geçmiyor bi türlü, sizin ishal kaç gün sürdü benim bebeğimde yaklaşık 1 kilo kadar verdi çok üzüldüm

7 buçuk aylık bebeğim 6800 gr kilo almıyor. 4 aylıkken emeklemeye başladı. Gün içerisinde aşırı hareketli zorla yemek yediriyorum. Sanarsın 4 aylıkbebek. Acil öneri istiyorum sizden

X