7.ayımda yirmilik dişimi çektirdim

NXIXLXSXAH

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2007
307
14
kızlar merhaba.bugün artık diş ağrısından kaynaklanan baş ağrılarına dayanamayıp gidip dişimi çektirdim.tabi doktoruma danıştım önce.dişimin yarattığı ağrının bebekte daha büyük tehlikeler yaratacağından bahsetti.erken doğum vs gibi.o yüzden bende tereddütsüz çektirdim.hiç bir acı hissetmedim.şu an 27 haftamı doldurmaktayım.kendim iki kilo zayiflamışım.bebeğimse 1100 kg olmuş.doktor gayet iyi olduğunu söyledi.diş ağrısı çekenlere önerim bir an önce çürük dişten kurtulmaları.çünkü kullandığımız antibiyotik veya ağrı kesiciler bebeğimizi daha ciddi tehlikelere sokuyor..

gecmis olsun canim oh kurtuldun agridan vallaha benim de agrirsa bende cektiririm cunku dis agrisi cekilmez

geçmiş olsun ya valla benımde olsa ccektırırdım herhalde kurtulmussun canım ya dız agrısı ayrı baş agrısı ayrı ıkısıde cekılecek dert degıl

kurtulmuşsun valla iyi olmuş bence gecmiş olsun canım a.s.

geçmiş olsun canım bende .ektrimiştim o zaman 4 ayolık falandım herhalde ama yirmilik deildi ama onun kadar büyük bir dişti benimkide iltihap yapmıştı o yüzden çekttrmek zorunda kalmıştımm o ağrıyı çekmek çok kötü bişi allah kimseye diş ağrısı vermesin walla çok fena...

geçmiş olsun .. benim de dişim sızlayıp duruyor .. kendiliğinden geçer inş..

arkadaşlar benimde dişlerimle ilgili problemlerim var..ama annem ve bir kaç kadın dişçiye gitmemem gerektiğini dişçinin hamile kadına bi şey yapamayacağını söyledi..bende gidiyim o zaman dişçiye..

kızlar birazdan dişçiye gidicem ağrısı bir türlü geçmedi bakalım ne diyecek , hadi dua edin öptüm :1no2:

inş febicim önemli bişi deildir geçmiş olsun canımmm

canım ya geçmiş olsun zor diş ağrısı allah şifalar versin..

dişime dolgu yapılacak kızlar .. antibiyotik yazdı largopen 1 gr. kullanan oldu mu aranızda.. tedavi olmadan geçmicek belli yani.. :1no2:

dişime dolgu yapılacak kızlar .. antibiyotik yazdı largopen 1 gr. kullanan oldu mu aranızda.. tedavi olmadan geçmicek belli yani.. :1no2:

canım ben kullandım dişçim vermişti günde 3 tane demişti ama ben 1 günde sadece yarım içtim korkuma :sm_confused:doktorumda içebilirsin dedi ama genede tedirgin oldum yarımşar içtim birkaç gün sonra geçti şükür ağrısı:smiley-cool: bidahada olmaz inş doğum yapana kadarrrsengözlerimebaksanab

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…