7+4 te 6+3 görünüp düzelen var mı acil

Salisim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
33
27
35
Merhabalar; benim bu 5. Tüp bebek denemem daha önce farklı haftalarda 3 düşüğüm var 4 nisanda transfer olmuştum 5+3 te keseyi gördük 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı doktorum 10 mayısta kalp atışı için gittik 7+4 günlük olması gerekiyordu ama bebek 6+3 göründü ve kalp atışı da yoktu yavaş gelişmiş dedi cuma günü yani yarın için tekrar çağırdı böyle olup düzelen var mı lütfen yardımcı olun

Merhabalar; benim bu 5. Tüp bebek denemem daha önce farklı haftalarda 3 düşüğüm var 4 nisanda transfer olmuştum 5+3 te keseyi gördük 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı doktorum 10 mayısta kalp atışı için gittik 7+4 günlük olması gerekiyordu ama bebek 6+3 göründü ve kalp atışı da yoktu yavaş gelişmiş dedi cuma günü yani yarın için tekrar çağırdı böyle olup düzelen var mı lütfen yardımcı olun
Canım benim de 8+4dü 6+5 çıktı doktor iyi yada kötü birşey demedi ama nette yaptığım araştırmalar da 2 haftaya kadar normal diyorlar ki senin 1 hafta sıkıntı olacağını sanmıyorum inşallah
Doktordan sonra bizi de bilgilendir lütfen

Canım benim de 8+4dü 6+5 çıktı doktor iyi yada kötü birşey demedi ama nette yaptığım araştırmalar da 2 haftaya kadar normal diyorlar ki senin 1 hafta sıkıntı olacağını sanmıyorum inşallah
Doktordan sonra bizi de bilgilendir lütfen
Allah razı olsun şuan ne durumdasınız peki ilerlemeniz normal mi

Ben pazartesi kontrole gideceğim
Yolk kesesi normalde 5mm civarı büyürmüş
Benimki 9mm idi, bebeğin kalp atışının sonlanmasına neden olabilirmiş, birde bir sıkıntı var ki o kadar büyümüş durumu var
Yani 2 tane sıkıntı bir arada bakalım nasibi varsa yaşayacak diyorum elden birşey gelmiyor

Ben pazartesi kontrole gideceğim
Yolk kesesi normalde 5mm civarı büyürmüş
Benimki 9mm idi, bebeğin kalp atışının sonlanmasına neden olabilirmiş, birde bir sıkıntı var ki o kadar büyümüş durumu var
Yani 2 tane sıkıntı bir arada bakalım nasibi varsa yaşayacak diyorum elden birşey gelmiyor
Allah korusun inşallah sorun olmaz normale döner gelişimi

merhaba bende ilk gittiğimde 1 hafta fark vardı daha sonra gittiğimde 3 güne düşmüştü. bakalım 10 gün sonra yine gidicem o zaman ne olacak bence hiç sıkıntı yapmayın. ultrason boyuna göre çıkarıyor haftayı bir problem olduğunu düşünmüyorum

Olmaz mi?Hatta doktor 6+4 de ilk muayenede kese haftasında kalp atışı yok deyip almaya kalktı.Sonra 7+4 de Bask a doktora gittik,karından görünmedi alttan göründü kalp atışı 6+3 du bebek,oğlum son haftalara kadar hep geri görünüyordu ama 3.5kilo doğdu

Kızımda da aynısı oldu kalp atışı görünmedi yine 6.haftada,o da geriden gitti hep 3.5 doğdu,şimdi gittim doktora yine görünmedi daha kalp atışı,doktor normal dedi 2 hafta sonra kontrol inşallah o zaman goruruz kalp atışını

X