64.günde (tarlusal sonrası) hamile olduğumu öğrendim

Maşallah ne güzel sağlıkla alın kucağıniza Benim de gecikmem var bir on gün olacak hemen hemen inşallah güzel haberler alırım

Bugun 12. Gün yine adet olmadım ama test yapmaya cesaretim yok olmadığını hissediyorum kötü bişey var diye korkuyorum
Yazımı okudunuz değil mi? :) Stres yapmayın lütfen. Bu stres bile regl geciktiren bir şey. Düşünmemeye çalışın. Ne zaman hazır hissederseniz de test yapın.ben az test yapmadım :)

Yazımı okudunuz değil mi? :) Stres yapmayın lütfen. Bu stres bile regl geciktiren bir şey. Düşünmemeye çalışın. Ne zaman hazır hissederseniz de test yapın.ben az test yapmadım :)
Nasıl stres yapmiyim benim için dua eder misin

canım bisey sorabilir miyim. Ben 1 ocakta klomen bitti. 25 aralık son adet tarihim. Neyse en son 1 hafta önce gittim doktora doktor kan testi yaptı negatif dedi. Tarlusal verdi kullanıyorum şuan ama hala olmadım adet. İhtimal var mı yani gebelik

Bilemem ki :) ben hikayemi anlattım, olabilir neden olmasın ilacınız bitsin regl olmazsanız ihtimal artıyor tabi ben de ilaç öncesi test yapmıştım negatifti bahsettğim gibi

Bilemem ki :) ben hikayemi anlattım, olabilir neden olmasın ☺ ilacınız bitsin regl olmazsanız ihtimal artıyor tabi ☺ben de ilaç öncesi test yapmıştım negatifti bahsettğim gibi
Mucize gibi bisey olur canım. Şuan 55. Gündeym. 3 yıldır bekliyoruz. Çok şaşırdım hikayeni okuyunca. Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin

Amiin inşallah,çok teşekkür ederim. Darısı başınıza inşallah☺
Canım bugün test yaptım anında çok silik bi pembe çizgi çıktı. 2 dakika içinde çıktı gebelik olablir mı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…