60 Bin Tl Değerlendirmek

Delize

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2024
12
5
32
60 bin TL kadar köşeye bir para attım.Sizde altın mı alayım yoksa dolar mı???

İçimdeki anadoluluk mu dersiniz ne dersiniz bilmiyorum ama benim parayı en gönül rahatlığıyla değerlendirdiğim şey altın😅 Borsa gibi agresif değil, hisseler gibi bir gece bir yerin bombalanmasıyla, bir siyasi krizle alt üst olmuyor. Ha yine oynuyor ama yine minimum 1 senede kâr ettiriyor. Altın candır aşktır 😂

Birikim olsun hiç dokunmam diyorsanız fiziki altın alın, evde saklamak sorun oluyor onun için ajda bilezik alabilirsiniz. Ancak lazım olur azar azar kullanabilirim diyorsanız dolar alın.

Ben toplu doğum paramı altına yatırdım en makul o geldi

Asla toplu parayı tek tip şeye bilmem ben.o yüzden yazdığım yatırım tavsiyesi değildir yatırım yapma seklimdir...😆😆😆 Ben olsam 1 Ajda alırım 22-23 geri kalanın da yarısı ile bitcoin alt oinler çok düşüşte onlardan toplarım diğer yarısı ile fon varı hisse senedi sağlam getirisi yıllık bazda iyi birşeye veririm aslında hisse senedine epeyidir sogumustum ama dustuler tam alma noktasında.ona göre bolebilirsiniz.ha bitcoinden anlamam borsa bilmem derseniDe altın dolar ve geri kalanın yarinyariya bitcoin hisse oneririm

Net altın ama fiziki. Cumhuriyet, gram ya da yarım altın alıyorum genelde yatırımlık. Çünkü fiziki altın bana hep güven vermiştir

İçimdeki anadoluluk mu dersiniz ne dersiniz bilmiyorum ama benim parayı en gönül rahatlığıyla değerlendirdiğim şey altın😅 Borsa gibi agresif değil, hisseler gibi bir gece bir yerin bombalanmasıyla, bir siyasi krizle alt üst olmuyor. Ha yine oynuyor ama yine minimum 1 senede kâr ettiriyor. Altın candır aşktır 😂
Hem de nasıl bir aşk😂Ben öyle bi eski kafaliyim ki altın alıp yastık altına saklıyorum. Yaşlılar gibi herkese guzum cumhuriyet alın diyorum. Ohh kenarda köşede altınım var diye mutlu oluyorum ara sıra🤣

Peki gram çeyrek ya da tam ne önerirsiniz

Hem de nasıl bir aşk😂Ben öyle bi eski kafaliyim ki altın alıp yastık altına saklıyorum. Yaşlılar gibi herkese guzum cumhuriyet alın diyorum. Ohh kenarda köşede altınım var diye mutlu oluyorum ara sıra🤣
Hahahahaha😂 Hatta bence en güzeli ajda almak, hem şık tatlı duruyor hem işçiliksiz aldığın gibi satıyorsun misss🤣 İlk fırsatta ajda alacağım ben de

Biz nikahta takılan nakit ve gramların yarısını dolar hesabına yarısını da nakit olarak dolara yatıracağız 😅. Eşimle inceledik, en mantıklısı bu geldi. Takılan bilezikler duracak sadece.

Ajda bilezik derim ben. Benimde 70 bin küsur param vardı iki tane bilezik aldım geçen gün. İki ay sonra maaşım 70 bin TL olacak şekilde yatacak onunlada bilezik almayi düşünüyorum. Altından zarar gelmez.

Yani illaki ikisi arasında seçim desen ben de Altın hatta saklama sorununyok ve takarım dersen isciliksiz bilezik. Ajdalar harika mesela✨ fiziki dolar vs olunca ben sanki çok acil bir şey olur harcarim hissi veriyor...

X