6 yaşındaki oğlum çok hareketli

Tybetrk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2020
18
7
29
6 yaşında ki oğlum 1. Sınıfa başladı 1 ay oldu. Oğlum çok hareketli 3.5 yaşında birde kızım var oda ona uyuyor. Ev karışıyor su arakar beni hiç dinlemez oldu okuldada öğretmeni sınıftada hareketli ama akıllıda dedi akıllı olduğunu herşeyi hemen kavradığıno bilmiyorum. Bu durum yaş aldıkça düzelir mi hep böyle haretli laf dinlemez mi olacak koşma diyorum yok yapma diyorum yapıyor zıplıyor enerjisini atamıyor düzenli yatırıyırum saat 9 da sabah 7:30 da kalkıyor valla yoruldum çok kötü anne gibi hissediyorum kendimi

Off kimse yorum yapmamış üzüldüm
Zamanla düzelir merak etmeyin zaten ergenliğie girince odasından çıkmaz.Kötü anne değilsiniz sadece bazı çocuklar laftan anlamaz belkide çok enerjik çok hiperaktif.Ay zaten küçücük çocuk ne yapacak ki oturup çay mı içecek ? Yaşına göre gayet normal enerjik hareketli olması.

Aynı durumdayız üzülmeyin gecici bir dönem

İmkanınız varsa yüzme kursuna yazdırın hem enerjisini atar hem fiziksel gelisimine katkı sağlar

İnşallah çok dua ediyorum onlar için çabalıyorum rabbim hepimizin evladına akıl fikir versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…