6. nisan annesi kim olacak oylayalım:P

bir sonraki nisan anası kim alacak oylayalım eğlenelim:)

• Ankete Katılan
    30
  • Anket Kapalı .

cicekcicek

Annecik
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2008
7.252
1
40
evet kızlar şenay mıııııııııı betül müüüüüüüüüüüüü, poseidon deniz miiiiiiiiiii, sinehas mıııııı, april mii, yoksa ekim29 arkadaşımız mı, 6. nisan anamız kim alacak pamuk eller oylasın lütfen.:ecrin_bebek:

bunların dışında hiç ummadığınız biride olabilir!!
listeden okadar emin olmayalımmm:))))

bana oy vereni topuğundan vururum:)))
sizin inadınıza doğurmucam işteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

kızım bebeğe yazık beeeeeeeeeeeeeeeeeeeee küçücük yerde yavrucuk çıkarıverde salon salomanje yayılsın yatsın

didemi yazmamışsın .. baksana akşam 1.5 cm açılmam diye yazmış..
oda huzur gibi - evde açılacak..

Bende Şenay diye oyladım ama Rumelili, didem bide galeate79 da olabilir.:) Hatta ben bile olabilirimdelikafadulden

valla belim ortadan ikiye ayrılmak üzere, doğurcakmışım gibi bi his yok amaaaa belli de olmaz yani :)

ohhh şenay uğraşırmısın benimle doğurcan diye bak herkez seni oyluyor!!tombul kuşşş doğumhaneye koş:)))

oylayın anam oylayın bunların hiiiiiiiiiiiiiiç çıkası yok didemi göremeyince denize verdim oyumu kötükedihüso

ben ben beeennn;P
biran önce doğursam artık hergün acaba bugün mü demekten yoruldum:))
nişanım geldi göbekte aşağıya indi ama bende hala tık yok...

evet cnm salı akşamı geldi çarşamba sabahı doktora gittim söyledim ama pek umursamadı sanki :KK66:
sancıların başlarsa gel dedi hala bekliyorum:))

evet cnm salı akşamı geldi çarşamba sabahı doktora gittim söyledim ama pek umursamadı sanki :KK66:
sancıların başlarsa gel dedi hala bekliyorum:))

yok tatlım bitek ben değil dön bak öteki topiğe kimse farketmemiş!!!
herkez şaşkın yani...
yani nişan gelince doğum başlar diye okumuştum ama...

bende öyle okumuştum en fazla 2-3gün içinde doğum olur diye düşünüyordum ama hiçbişi yok:))

X