6 haftalık hamişim ama lekelenmem var :(

doktorun neden seni gormuyor canim, en azindan 5 dakikada bir ultrason yapsin, durum anlasilsin. Ben de doktorunu degistirmen taraftariyim. Benim doktorum hayatta oyle seyler demezdi. Istersen doktorum super bir insan, cok tecrubeli, bilgili ve harika bir insan. Avrupa florence nightengale'den Herman Isci. tavsiye ederim, bol bol yat dinlen ve bol su ic canim.
ece

cnm bende 6 haftalık hamileyim bu hafta başı keseyi gördük ama benmde böbrek ağrılarımla kasık ağrım çok oluyor bu ikinci bebişim.inşallah hayırlısıyla alırız kucaklarımıza bebişlerimizi allaha bol bol dua et kızım 3 aylıkken benim kanamam olmuştu sonra iki hafta boyunca kahve telvesi gibi akıntım oldu koyu kahve ama çok şükür kızımı kucağpıma aldım şuanda rahim büyüme aşamasında o yüzden olabiliyor böyle şeyler kendine çok dikkat et olurmu.sevgiler

canım seninde mi karın ağrın var. benimde karın ağrısından kafayı yiycem. dayanılmaz bir ağrı değil ama sızım sızım. sanki adety olucam. ben 6 haftalıkım. sen gibi. ilk gebeliğindede karın ağrın varmıydı. ben karın ağrım var diyince dr yat dedi istirahat verdi

cnm meltem 1974 ilk gebeliğimde karın ağrım yoktu kızımda hiç bir şey hissemedim hamile olduğumu anlamadım bile.rahim genişlediği için oluyormuş kızım sezeryanla dünyaya geldi o yüzdende olabilir belki.inşallah sımsıkı tutunurlar bizleri üzmezler.sevgiler.

kıslar ben malesef bebeşimi kaybettim kanamam başlamıştı ve hastanede kesnin bozulduğu söylendi doktorum kürtajla ctesi günü bebeğimi aldı. inşallah bi daha hamile kalabilirim çok korkuyorum hamile kalamam diye. kürtaj umarım bi sorun çıkarmaz

canııııııııııımm çok üzgünüm yaaa. ne desek boş şimdi sana biliyorum. allahım bir daha yaşatmasın inşalah, en kısa zamanda meleğin gelecektir inşallah tekrar annesinin yanına. çok üzgünüm...

Bende ayni şeyleri yaşadim lekelenmeden 2-3 gün sonra düşük yapmiştim çok geçmiş olsun ....

çok çok üzüldüm. inşallah böyle bir acıyı bir daha yaşamaz en kısa zamanda hamile kalırsın.senağlama

slmlar nisanurcum,
bende tahminen 5-6 haftalik hamileyim insaAllah.
fakat hamile oldugumu ogrendikten bir kac gun sonra regl olur gibi kan geldi
ve kasiklarimda agrilar oldu,doktora gittim baktilar ve doktor benide korkuttu
yani benim verdigim adet periyodumun tarihlerine gore 6-7 haftalik cikiyor
ama bebek daha kucuk gozukuyormus korktum acaba gelismedimi diye
ayrica ben yurtdisindayim ve burdakiler daha sorumsuz davraniyorlar.
simdi ara ara kasik agrilarim var kahverengi lekeler bendede oldu doktor olabilir
eger cok olursa riskli dedi,bilemyorum 3gun sonra tekrar gidicez bakalim insaAllah guzel haberler aliriz.Allah yardimcimiz olsun....sevgilerimle....

Canim benim ....
cok ozur dilerim bu yazini daha simdi gordum
inan cok uzuldum ama nolur canini sikma Allah birdaha verir.demekki
hayirlisi boyleymis,biliyorum uzulmemek elde degil ama metanetli olmaya calis biliyosun daha cok stres yaparsana hamile kalman zorlasir,stres ve uzuntu
hamilelegi engelliyormus insaAllah en kisa zamanda Allah sagilik hayirli bir evlat nasip eder sanada.isteyen herkese,banada insaAllah....
cok uzulerek soruyorum cunku bendede ayni sorunlar oldu
kanaman olduktan sonra cok mu devam etti.benim 3-4gun oldu ve bitti
ama simdi kasik agrilarim var sanki regl olacagim gibi
beni bu konuda bilgilendirirsen sevinirim
tekrar cok cok ozur dilerim ben bu sayfayi gormeden sana onceki yazimi yazmistim...hakkini helal et.....kendine iyi bak....

cok gecmis olsun ne diyecegimi bilemiyorum ayni zamanda kaybettik sanirim bende 3 gun oluyor bebegimi kaybedeli diyecek soz bulamiyorum allah birdaha yasatmasin ayni aciyi amin

Son düzenleme:
kıslar bende yeni hamişim 5 yılın ve okadr tüp bebebk denememden sonra benimde düşük tehlikem var 2veya 3 kez hafif kahverengi oldu ve korkuyorum ölee yatmaya ççalışıyorum allah yardımcımız olsun benimki dualarla oldu hep dua edelim ve tebbirimizi alalım bide ara ara ağrım oluyo normalmi acaba?

ben de 8 aralıkta kaybettim bebeği. benim çok aşırı bel ağrım vardı ve kahverengi lekelenmelerim oluyordu. beta hcg değerim de istenilen düzeyde değildi. kendi kendime düşük yaptım. düşüğün olduğu gün sadece bel ağrısı hissetmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…