6 haftalık hamilelik kanama ve ağrı

yeldakrca

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2024
4
2
26
selam kızlar dün kahverengi lekelenme tarzı akıntılarım oldu sabaha kırmızıya döndü doktora gittim ve kesenin yerinde olduğunu söyledi ama kalp atışı duyamadı daha çok küçük diye şuan hafif ağrım var ve tuvalete gittikçe kırmızı balçık gibi kanamam var az önce parça gibi kırmızı geldi ne yapmam lazım bi akıl verin başına gelen oldumu

Uzanıp dinlenmen gerektiğini söylediler dimi bir de iğne vuruyorlar genelde vurmadılar mı

Parça biraz sıkıntı pamuğum bence yine git hemen acile

selam kızlar dün kahverengi lekelenme tarzı akıntılarım oldu sabaha kırmızıya döndü doktora gittim ve kesenin yerinde olduğunu söyledi ama kalp atışı duyamadı daha çok küçük diye şuan hafif ağrım var ve tuvalete gittikçe kırmızı balçık gibi kanamam var az önce parça gibi kırmızı geldi ne yapmam lazım bi akıl verin başına gelen oldumu
Uzanıp ciddi şekilde dinlenmen gerek ayaklarını duvara tut yüksekte olsun yani ve doktorun sana iğne yapması veya fitil tarzı ilac vermesi lazimdi acile görun bence

Hayır ya gidecek ya kalacak dedi canlar sadece ağrı kesici verdi sadece iyi haber bebek yerinde dedi doktor 1 hafta sonra randevu verdi ben kendim yatıyorum yine kötü birşey olmasın diye ama çok koyu kırmızı akıntı geliyor söylemesi ayıp oda tuvalete gittikçe oluyor çok sık değil ağrında çok yok bugün içim rahat niyeyse düşük olsa açık kırmızı ve ağrı olur diyorlar

Hayır ya gidecek ya kalacak dedi canlar sadece ağrı kesici verdi sadece iyi haber bebek yerinde dedi doktor 1 hafta sonra randevu verdi ben kendim yatıyorum yine kötü birşey olmasın diye ama çok koyu kırmızı akıntı geliyor söylemesi ayıp oda tuvalete gittikçe oluyor çok sık değil ağrında çok yok bugün içim rahat niyeyse düşük olsa açık kırmızı ve ağrı olur diyorlar
Ben iki sezeryan bir düşük yaşadım daha doğrusu bebeği kalbi durdu kürtaj filan sağlıklı olan iki çocuğumda kanamam sezeryan gününe kadar durmadı fazla dinlenme lüksüm de yok tu iğneler filan ve düşük yasadigim gebelikte ise kanamam digerlerine göre daha azdı demek istediğim nasip kısmet birazda inşallah hayırlısı neyse o olur 😊

X