6 haftalık gebeyim Grip oldum ne yapabilirim bebek ve kendim için🙏

osenolsan

Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2023
61
44
37
Merhaba kızlar 6+0 daha çok yeni hamileyim ve bugün her yerim ağrıyor midem bulanıyor gözümü açamıyorum boğazım çok kötü öküsürük kuru bir şekilde bitkisel ne önerirrsiniz? Bebeğe bir şey olmaz di mi grip olunca

doktora gidin. beneğe zarar vermeyecek güvenli ilaçlar verilir. gebelikte enfeksiyon çok istenen bir durum değil. ama tabi çok ciddi değilse bol c vitamini alıp, sıvı yükedip dinlenebilirsiniz

doktora gidin. beneğe zarar vermeyecek güvenli ilaçlar verilir. gebelikte enfeksiyon çok istenen bir durum değil. ama tabi çok ciddi değilse bol c vitamini alıp, sıvı yükedip dinlenebilirsiniz
Evet ilaç vermedi, belki farklı yöntemler vardır diye sormak istedim. c vitamini ve bol sıvı tüketiyorum. Bebek için endişeleniyorum sadece

Evet ilaç vermedi, belki farklı yöntemler vardır diye sormak istedim. c vitamini ve bol sıvı tüketiyorum. Bebek için endişeleniyorum sadece
Korkma ben 7 haftalık hamileyken hayatımda hiç olmadığım kadar kötü grip oldum gece uykudan uyanıp aglıyodum acıdan hiç bişey olmadı çok şükür canını sıkma dinlen bol bol hergün ılık duş al kendini sıcak tut kelle paça iç bol sarımsaklı limonlu sabah akşam ıhlamur demle atlatırsın çabucak

Aynısı olmus bi sağa bi sola dönüyorum ağrıdan. IHlamur ilk dönemler için tehlikeli denmişti . Bi duş alayım yatayım yekrar belki iyi gelir. İnşallah çok uzun sürmez

Aynısı olmus bi sağa bi sola dönüyorum ağrıdan. IHlamur ilk dönemler için tehlikeli denmişti . Bi duş alayım yatayım yekrar belki iyi gelir. İnşallah çok uzun sürmez
İhlamurun bi zararı yok bu dönemde yeşil çay adaçayı falan tehlikeli ihlamuru gebelikte güvenle içebilirsin sıkıntı olmaz sinüsleri boşaltıyo iyi geliyo duş al gir yorganın altına saçlarını tam kurut güzelce terle sonra bidaha duş al terle birlikte atacaksın hastalığı

sakın kafanıza göre bitki çayı vs içmeyin de meyve sebzelerden devam mecbur bebeğe zarar verecek kadar bir enfeksiyon olsaydı göz ardı edilmezdi emin olun ilaç verilirdi. içiniz rahat olsun.

Aynı şeyi yaşadım 5 -6 haftada kendi kendime geçirdim, sıcak su torbası bol su, bol pekmez ve c vitamini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…