6 HAFTALIK GEBELİK

iloss5334

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2024
34
16
26
ızlar selam bugün 6 haftalık olduk :) çalışıyorum eve gidince yemekten sonra direk ağırlık çöküyor uyuyorum onun dışında belirgn başka bir belirtim yok sizler nasılınız bulantılar başladı mı ?

Bende aha yeni öğrendim hamileligimi kaç haftalık bilmiyorum ama sürekli uyku hali var bende bir işe başlamak istiyorum hayırlısıyla evde oturmak sıkıcı))Siz çalışıyorsunuz nasıl hissediyorsunuz hamilelikte birlikte

ya hayırlı uğurlu olsun canım :) sabah kalkmakta zorlanıyorum ama onun dışında zor geçmiyor çok şükür

Bana uyku hali 17. Hafta da vurdu. Tüm gün uyusam uyurum öyle bir uyku

m

merhaba çok teşekkürler evet ilk bebeğim :)
Ben de hıc beklemedıgım bir an da öğrendim acılde yaptırdıgım tahlıle gore 6 haftalık sanırım ama negatıf bır durum var beni üzen ben tüp bebekle olan biriyim sürpriz sekılde hamıle kaldım buna hiç ihtımal vermedıgımden bılmeden adet söktürücü kullandım bır sorun olursa dıye içim içimi yıyor sevınemedım bıle

yaa hayırlı uğurlu olsun bence hemen doktora randevu al bu durumu söyle canım
Merhaba canım , bugün doktora gittim anlattım tarlusalı hamıleyken bılmeden yuttuğumu soyledıgımde hiç bir sey olmas dedi içim rahatladı burda da eger bunu yasayan arkadaşlarımız varsa diye tekrardan yorum yapmak istedim bebegım gayet iyi kalbı atıyor

çok şükür canım çok sevindim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…