6 aylık kız bebeğime sonda takıldı acil yardım

Sevgili uye L Leyla_ileyla8

Korkmussunuz anliyorum ama bende dahil birkac kisi, daha once bebeklerine sonda takıldığını ve bir zarar görmediklerini anlattilar. Ki bizzat kendi basima geleni anlatayim, gecen yil buyuk kizim Rotavirus gecirdi ama teshis konulana dek ilgilenen doktor idrar yollari iltihabi oldugunu, idrar almadan da cozum uretemeyecegini soyledi. Cocuk agzina ne su ne yemek aliyor, emziremiyorum da haliyle idrar ornegi veremiyor, doktora yalvardım ne olur sonda takin kendiniz alin idrari diye, yine de takmadilar, yani zoraki bir durym oldugu halde doktor sonda takmaya yanasmadi, demem o ki, doktor gozu kapali sonda istediyse bu cocugunuzun iyiligi icindir.

Halam bobrek hastasi kimi zaman idrar yapamadığı icin bobreklerinde agir (komalik hale getirecek) sorunlar yasiyor, o zaman hastaneye goturuldugu gibi sonda takiliyor, bobreklerinde tahliye olamayan idrari alip hastayi rahatlatalim diye.

Belki sizin cocugunuzda da durum budur, (bobrek hastasi oldugunu soylediginiz icin yaziyorum) belki o idrari zorla bosaltip cocugun rahatlatilmasi gerekiyordur.

Doktorlara guvenin, hele ki cocuk doktorlarina, onlar yavrularimiza en iyi gelecek neyse onu yaparlar.

Çok geçmiş olsun, korkmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…