6 aylık evliliğimi sonlandırmayı düşünüyorum lütfen yardım.

İyi günler , öncelikle yorum yapmak istediğim şiddet konusu. Şiddet önce başka şeylere vurmakla başlar sonra artarak bu size vurmaya döner en son ölümünüze bile neden olabilir bu ciddi bir mesele. Sarhoşken ne yaptığının farkında değil ama ayıkken sizi üzdüğünü fark ediyor bu durumda vazgeçilmesi gereken bi alışkanlık. Bu tür şeylerde özür beklemenize gerek yok affedilecek bir durum olduğunu düşünmüyorum ama size gelip boşanın demem bu sizin kararınız.

malesef kulturumuz evliligi o kadar yuceltiyor, evlenmeyen kadini o kadar yerin dibine sokuyor ki kadinlar tanimadan etmeden ya da erkeklerin korkunc huylarina goz yumarak evlenmek zorunda hissediyor kendilerini ve sonuc bu oluyor.

boşan kurtar kendini. Çoçukta yokken kendini ezdirme 30 yaşı geçmiş biri daha degişmez

Boşanın
Boşanma aşamasında ve sonrasında yani boşandıktan sonrada çok dikkat edin size birşey yapabilir öldürmeye falan kalkar Allah korusun şikayet edin koruma talep edin babanız abileriniz kim varsa sizi fiziksel olarak da korusun boşanmak yetmez çünkü boşanmayı onu terketmenizi de hazmedecek kabullenecek bi adam gibi değil

6 ay evlilik evet yıkmak istemez insan haklısın.Ama boşanmazsan hayatın zehir olacak bundan eminim

Ya ne yargılanmasından bahsediyorsun doğruları duymak isine gelmeyince yok mağdur kadın yok yargılamayın başınıza gelir, yok konumla muhaytap olmayin bos bos cevaplar.. kendini magdur duruma dusuren sensin utanmasan baskasina atacaksin sucu yada kadere atiyorsunuz sonra da magdur.. kafana silah dayadılar bu alkolikle evlen diye sanki.. gerçekleri söylüyor kadın yargılamıyor bi tarafından element uydurma yayılıyorsun diye

Son düzenleme:
Valla eşinin hayatına girmiş kadınları boşuna kötü etiketlemissin luzumsuz gereksiz vs diye. Sonuçta da sen de geciciymissin demek ki.

Adam zaten böyleymiş. İçip içip affet diyen biriyle evlenmişsin.

Valla eşinin hayatına girmiş kadınları boşuna kötü etiketlemissin luzumsuz gereksiz vs diye. Sonuçta da sen de geciciymissin demek ki.

Adam zaten böyleymiş. İçip içip affet diyen biriyle evlenmişsin.
kötülüğü yapan alkolik kocası burda doğruları söyleyene laf ediyor empati yokmuş yargılyormuş.. gerçekten burdaki bazı kadinlar çok cins.. ne olduğunu gördüğün halde evlenen sensin biz bunu söyleyince yok başınıza gelince anlarsınız yok empati yapmayonuz yargiliyorsunuz doğruları söylemek de bu olmuş bdv de.. işlerine gelmiyor doğruları duymak.. adam sana böyle davraniyo boşan diyorlar bide iyi yönlerini sayayım boşan demezsiniz diyor.. iyi yönleri olsa ne

Öncelikle çocuğunuz olmadığı için sevindim, annesine bir şey söyleme meselesi bahane. Evlenmeden önce 2 seneniz olmuş o zaman da içiyor muydu? Alkole kesin bir çözüm bulmak lazım öncelikle bir seni kaybetmekle ciddi şekilde karşı karşıya kalsın... şu kadını iş gezisinde söylememesi garip ama aldatan her türlü aldatır ruhunuz duymaz karakter öyle olduktan sonra... Allah yardımcınız olsun bir sakin kafayla düşünün evden çıkın uzun bir yürüyüş yapın nefes alın...

Şiddet gösterdiği kapıları kırdığı gün vatandaşlar sağolsun polisi aramış insanlık etmişler. Siz AKILSIZ AKILSIZ şikayetçi olmamışsınız. Kendi düşen ağlamaaz diyorum. İkimiz de eğitimliyiz demişsiniz de burdan öyle gözükmüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…