6 aydr bebek istiyorz ama olmuyor tiroit hastalığimdan dolayi mi

Merhaba ben tiroidle ilgili soru sormak istiyorum 3 hafta önce devlet hastanesinde kan tahlilimde tsh 3.00uIU çıktı bugun bu normaldi doktor hiç birşey demedi bıgun özel hastanede kan verdim ve bana triodin az çalışıyor diyip ilaca başlattı değerimde 4.87 mIU çıktı üç hafta gibi bir sürede artar mı hemen?ve sizce sonuç doğrumudır başka bir hastanede tekrar test yaptırmayı düşünüyorum
T3 ve T4 vs de bakılıyor tiroidle ilgili problem için ve antikora bakılıyot. İçinize sinmediyse bişryler başka bi uzmana görünün bence

T3 ve T4 vs de bakılıyor tiroidle ilgili problem için ve antikora bakılıyot. İçinize sinmediyse bişryler başka bi uzmana görünün bence
Sadece t4 ve tsh bakıldı serbest t4 değerim 0.88-1.88 referans aralığından değerim 1.22 çıkmış o normal sanırım tsh yüksek ama üç hafta gibi bir sürede nasıl yükselebilir yada ne tetikledi bilmiyorum ve ömür boyu ilaca bağlı yaşama fikri gerçekten zor yarın başka bir uzmana görünecem

Merhabalar ben tiroit eksikliğim var tsh degerlerim yüksek levotiron ilaç iciyorum ama cok aksatiyorum ve esimle cocuk istiyoruz denedik olmuyo ilaci icmedigim icin mi olmuyo o kadar etkiliyor mu
Merhaba bende tiroit hastasıyım ilk gebeliğim kimyasal oldu tiroit 6 küsürdü, 25mg levotiron kullanıyordum ama 3 gün önce 11 olmuş 5ü mg çıkarıldı bu arada yeni hamileyim ilacı asla aksatmayın hamile kalsanız bile yüksek değerle kötü sonuçlar elde ediliyor

Merhaba ben tiroidle ilgili soru sormak istiyorum 3 hafta önce devlet hastanesinde kan tahlilimde tsh 3.00uIU çıktı bugun bu normaldi doktor hiç birşey demedi bıgun özel hastanede kan verdim ve bana triodin az çalışıyor diyip ilaca başlattı değerimde 4.87 mIU çıktı üç hafta gibi bir sürede artar mı hemen?ve sizce sonuç doğrumudır başka bir hastanede tekrar test yaptırmayı düşünüyorum
Kan sonuçlari yanlış çıkarmaz ve zaten 3haftada yukselir hemen bana da oyle demislerdi ve 3hafta sonra tekrar gel diyorlar ama genede baska hastanede kontrolunu yaptir iciniz rahat degilse

Kan sonuçlari yanlış çıkarmaz ve zaten 3haftada yukselir hemen bana da oyle demislerdi ve 3hafta sonra tekrar gel diyorlar ama genede baska hastanede kontrolunu yaptir iciniz rahat degilse
Bu hastalıkla yaşamaya alışacaz maalesef ozaman evet bugun başka bir doktora daha gidecem kilo almaktan korkuyorum alıp veremiyormussun bu doğru mu ilaç kullanıldığı halde kilo yapar mı

X