6 aydr bebek istiyorz ama olmuyor tiroit hastalığimdan dolayi mi

ozge123456

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2014
122
22
Merhabalar ben tiroit eksikliğim var tsh degerlerim yüksek levotiron ilaç iciyorum ama cok aksatiyorum ve esimle cocuk istiyoruz denedik olmuyo ilaci icmedigim icin mi olmuyo o kadar etkiliyor mu

Merhabalar ben tiroit eksikliğim var tsh degerlerim yüksek levotiron ilaç iciyorum ama cok aksatiyorum ve esimle cocuk istiyoruz denedik olmuyo ilaci icmedigim icin mi olmuyo o kadar etkiliyor mu
Merhaba, tiroid hastasıyım ben de. İlaçları aksatmakla hata yapıyosunuz. Gebe kalsanız bile bebeğim gelişimi etkilenir tiroid değerlerinizin bozukluğundan.dikkat edin derim. Geçmiş olsun🌸

Canım bende tiroidle başım beladaydı değerlerim bi yükseliyordu dengede durmuyordu ve gebe kalkamıyordum dahiliye bölümüne gitmelisin ilacını düzenli kullan ve muhakkak değerlerine baktır aydan aya gebeliği engelliyor kalsan bile bebeğe olumsuz etkisi oluyor

Canım bende tiroidle başım beladaydı değerlerim bi yükseliyordu dengede durmuyordu ve gebe kalkamıyordum dahiliye bölümüne gitmelisin ilacını düzenli kullan ve muhakkak değerlerine baktır aydan aya gebeliği engelliyor kalsan bile bebeğe olumsuz etkisi oluyor
Gitmistim hep kontrole doktor tiroit bebegi etkiler demişti bugun de gittim azar isittim doktordan hakli olarak madem gebe kalmak istiyorsun neden ilacini kullanmiyorsun diyince sormaya cekindim ilaci icersem gebe kalabilir miyim diye o yuzdende buraya sormak istedim ve ilacimi duzenli kullanayim ben bakalim

Gitmistim hep kontrole doktor tiroit bebegi etkiler demişti bugun de gittim azar isittim doktordan hakli olarak madem gebe kalmak istiyorsun neden ilacini kullanmiyorsun diyince sormaya cekindim ilaci icersem gebe kalabilir miyim diye o yuzdende buraya sormak istedim ve ilacimi duzenli kullanayim ben bakalim
Kesinlikle birgün bile aksatmaman lazım oruç tutuyorsan sahura kalkmadan yarım saat önce muhakkak iç çok önemli bir hormon bende çok uğraştım şimdi biraz saldım içmedim kesinn değişim yükselmiltşr 🙄

Kesinlikle birgün bile aksatmaman lazım oruç tutuyorsan sahura kalkmadan yarım saat önce muhakkak iç çok önemli bir hormon bende çok uğraştım şimdi biraz saldım içmedim kesinn değişim yükselmiltşr 🙄
Çok teşekkür ediyorum bilginiz icin ve siz hamile kaldiniz mi ilaclari kullaninca

Merhaba, tiroid hastasıyım ben de. İlaçları aksatmakla hata yapıyosunuz. Gebe kalsanız bile bebeğim gelişimi etkilenir tiroid değerlerinizin bozukluğundan.dikkat edin derim. Geçmiş olsun🌸
Tamam cok teşekkür ederim 😊

Tiroid hastası olup ilaçlarını aksatanları okuduğuma inanamıyorum ne cesaretle yapıyorsunuz bunu kızlar? Vücudunuzun tüm dengesiyle oynuyorsunuz resmen. Tabiki de ilaçları içmemen bebek sahibi olmana engel, 7 senedir tiroid bezim yok, ilacımı hep düzenli alırım, yeni doğum yaptım, hamileliğim boyunca da doktorlarım ayrıca özen gösterdi ilacın dozuna ve kullanım düzenine.

Annemin tiroitleri hiç çalışmıyordu. Kardeşime 1 yılda hamile kalmış. Ama ilacı ne şekil kullandı bilmiyorum. Doktorunuza danışın derim. O da levetron kullanıyordu

Tiroid hastası olup ilaçlarını aksatanları okuduğuma inanamıyorum ne cesaretle yapıyorsunuz bunu kızlar? Vücudunuzun tüm dengesiyle oynuyorsunuz resmen. Tabiki de ilaçları içmemen bebek sahibi olmana engel, 7 senedir tiroid bezim yok, ilacımı hep düzenli alırım, yeni doğum yaptım, hamileliğim boyunca da doktorlarım ayrıca özen gösterdi ilacın dozuna ve kullanım düzenine.
Dogru diyorsun ama cok duzenli kullanacağım ömrüm boyunca cok haklısınız

Icmeniz gerek ben dersimi aldim düzenli kullanmaya başladım

Evet etkiliyor düzenli içmelisin troidi arttıran besinleri araştır onlari yeme bende 1.5 yıldır bu hapi kullanıyorum şuan hamileyim doktorum diyor 2.5 seviyelerinde olmalı ben düzenli kan verip sürekli takip ettim ilacımı düzenli içtim beslenmeme dikkat ettim siz kaç mg iciyorsunuz ve kaç değeriniz

Şu aralar baya aksattım valla bazen unutuyorum basen içmek istemiyorum . Düşünüyorum hamileyken hemen kalkıp içerdim şimdide içmem gerei

Şu aralar baya aksattım valla bazen unutuyorum basen içmek istemiyorum . Düşünüyorum hamileyken hemen kalkıp içerdim şimdide içmem gerekli
Bence aksatma sakın ben o hatayı yaptim

Merhaba ben tiroidle ilgili soru sormak istiyorum 3 hafta önce devlet hastanesinde kan tahlilimde tsh 3.00uIU çıktı bugun bu normaldi doktor hiç birşey demedi bıgun özel hastanede kan verdim ve bana triodin az çalışıyor diyip ilaca başlattı değerimde 4.87 mIU çıktı üç hafta gibi bir sürede artar mı hemen?ve sizce sonuç doğrumudır başka bir hastanede tekrar test yaptırmayı düşünüyorum

X