6 aydır korunmadığımız halde hamile kalamıyorumm

Günümüz şartlarında malesef ki normal...Bunca hormon yüklü gıdaya ve cevresel faktörlere ragmen hamile kalmaya çalışıyoruz...Bu kadın için yumurtalıkları tetıklıyor erkekler için spermleri...6 ay olmuş artık doktora gıdıp kontrollerinızı yaptırın sayet sıkıntı yoksa bir 6 ay daha kendınız denersınız ...Olmadı tedavi süreci başlar...

biz ilk sene 4 ay sonra gittik 1 sene sonra gelin gençsiniz dediler sonuç 3 sene bitti hala olmadı keşke diyorum daha erken gitseydim çocuk işini evlenir evlenmez düşünseydim geçen giden yıllarım oldu boşverin gidin doktora hiçbişey olmasa hormon testlerinize baktırın kim bilecek kaç aylık evlisiniz 2 yıl dersiniz sonra pişman olmaktan iyidir

Karı koca muayene olduğunuz mu? İlk 1 sene tedaviye başlanmıyor zaten. Ama hamilelik düşünen çiftler önden bir doktor muayenesine gidiyor önden bir sağlık durumlarını kontrol ettirip doktor kontrolünde folik asit vitamin vs desteğine başlıyorlar benim çevremde.

biz ilk sene 4 ay sonra gittik 1 sene sonra gelin gençsiniz dediler sonuç 3 sene bitti hala olmadı keşke diyorum daha erken gitseydim çocuk işini evlenir evlenmez düşünseydim geçen giden yıllarım oldu boşverin gidin doktora hiçbişey olmasa hormon testlerinize baktırın kim bilecek kaç aylık evlisiniz 2 yıl dersiniz sonra pişman olmaktan iyidir
Baktırdım testlerime canım hepsi çok güzel çıkmış

Karı koca muayene olduğunuz mu? İlk 1 sene tedaviye başlanmıyor zaten. Ama hamilelik düşünen çiftler önden bir doktor muayenesine gidiyor önden bir sağlık durumlarını kontrol ettirip doktor kontrolünde folik asit vitamin vs desteğine başlıyorlar benim çevremde.
Şuanlık hormon testlerime bakıldı vajinal muayene oldum 1 hafta önce basit kistim varmış adetle atılır dedi onun harici bi şeyim var mı bilmiyorum

ayy aynen valla yaa ben adet olmamayı bile dert etmezdim arkadasım gel benm dr gidelim derdi daha istemiyoz derdim 2sene istemedik daha sonrasında doktordada 2sene heba oldu. pişmanım

ayy aynen valla yaa ben adet olmamayı bile dert etmezdim arkadasım gel benm dr gidelim derdi daha istemiyoz derdim 2sene istemedik daha sonrasında doktordada 2sene heba oldu. pişmanım
30 oldum bekleye bekleye nereye gitsem gençsiniz olur dedi durdu :sinirli:

30 oldum bekleye bekleye nereye gitsem gençsiniz olur dedi durdu :sinirli:
şu yaş muhabbetini doktorların yapması ayrı saçmalık. sanane ne zaman istedigimden. sanki mahalledeki teyze nasihat veriyo :KK70: benimde 30a az kaldı. şimdiden zor gleiyo nasıl koşturup yetişcem diye ahh keşke genç anne olsaydım daha önümüzde kaç sene var kim bilir

X