Gebeliğe Hazırlık 6 ayda sayı, hız, morfoloji hiç mi değişmez ? :(

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

laugh_a_lot

SonRası... İyilik, güzellik
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2017
664
538
Merhaba arkadaşlar,
Eylül ayında devlet hastanesinde sperm örneği vermiştik ve çok güzel sonuçlarımız vardı. 2 ay sonra tüp bebek merkezinde verdik, sonuç çok kötü geldi. Biz de emodex, opstravent ve proxeed plus olmak üzere tüm vitaminleri denedik. Zaten sağlıklı beslenirdik, daha dikkat ettik. Alkol, sigara kullanmaz.

Tabi 6 ay bir umutla olur diye bekledik ama sonuç hep negatif. Eşim bugün yine tahlil verdi ve maleseef ki sonuç hiç değişmemiş.

Hızlı ileri :0
Morfoloji :%2
Toplam:30 milyon
Konsantrasyon:15 milyon

Sonuçlarımızı bugün göstereceğiz. Muhtemelen tüp bebek diyecek.
Sizin bir fikriniz var mı?

Merhaba arkadaşlar,
Eylül ayında devlet hastanesinde sperm örneği vermiştik ve çok güzel sonuçlarımız vardı. 2 ay sonra tüp bebek merkezinde verdik, sonuç çok kötü geldi. Biz de emodex, opstravent ve proxeed plus olmak üzere tüm vitaminleri denedik. Zaten sağlıklı beslenirdik, daha dikkat ettik. Alkol, sigara kullanmaz.

Tabi 6 ay bir umutla olur diye bekledik ama sonuç hep negatif. Eşim bugün yine tahlil verdi ve maleseef ki sonuç hiç değişmemiş.

Hızlı ileri :0
Morfoloji :%2
Toplam:30 milyon
Konsantrasyon:15 milyon

Sonuçlarımızı bugün göstereceğiz. Muhtemelen tüp bebek diyecek.
Sizin bir fikriniz var mı?
Varikosel bakıldı mı ?

Ben çok dedim eşime, ikna olmadı. Ama bence de bir sıkıntı var, ki hala laboratuvarda sıkıntı var diye konuşuyor.

Keçiboynuzu kürü morfoloji ve ileri harekette çok başarılı kesınlıkle esıne dene. Benım esımınde morfolojı berbattı. 1 ay sonra gıttık dr bıle ınanamadı degerler fırlamıs masallah 3ay kullandık o kürü. İlk aydan sonuc almaya basladık

Keçiboynuzu kürü morfoloji ve ileri harekette çok başarılı kesınlıkle esıne dene. Benım esımınde morfolojı berbattı. 1 ay sonra gıttık dr bıle ınanamadı degerler fırlamıs masallah 3ay kullandık o kürü. İlk aydan sonuc almaya basladık
Keçiboynuzu kürünü bizde uyguladık. Çakşır kadar etki etmedi. Hatta hiç etki etmedi. Kürü 1 ay yaptık. Çakşırı 10 gün kullandı. 1 ayda artmayan değerler 10 günde fırladı resmen. Demekki herkese herşey etki etmiyor.

Kür olarak yaptık ama çok devam etmedik aslında. Pekmez yedi daha çok. Artık tüp bebek için bir yola çıktık. Hayırlısı bakalım.

merhaba kızlar benimde eşimin sperm değerlerinde biraz sıkıntı var doktor normalden düşük dedi. daha doğrusu şöyle devlette yaptırdık doktora gösterdik çok kötü dedi daha sonra düzen lab. yaptırdık doktor sınırda dedi proxeed plus verdi . deneyin dedi bize.

ben bu ay aldım ilacı inşallah akşam başlayacak. bunun yanında çakşır otu aldım keçiboynuzu özü ile karıştırıp vereceğim artı keçiboynuzu kürü sabah akşam artı proxeed plus sabah akşam :)

inşallah zehirlenmez :)
hepimiz inşallah güzel haberler alırız. benim beklenen adet tarihim 9 mayıs ama hiç hamile değilmişim gibi hissediyorum :KK43:

merhaba kızlar benimde eşimin sperm değerlerinde biraz sıkıntı var doktor normalden düşük dedi. daha doğrusu şöyle devlette yaptırdık doktora gösterdik çok kötü dedi daha sonra düzen lab. yaptırdık doktor sınırda dedi proxeed plus verdi . deneyin dedi bize.

ben bu ay aldım ilacı inşallah akşam başlayacak. bunun yanında çakşır otu aldım keçiboynuzu özü ile karıştırıp vereceğim artı keçiboynuzu kürü sabah akşam artı proxeed plus sabah akşam :)

inşallah zehirlenmez :)
hepimiz inşallah güzel haberler alırız. benim beklenen adet tarihim 9 mayıs ama hiç hamile değilmişim gibi hissediyorum :KK43:
Bizim 6 ayda denemediğimiz vitamin kalmadı, bitkisel kürler ve doğal beslenme. Yürüyüş de yapıyor.
İnşallah sizin düzelir.

amin canım hepimizin inşallah. siz hangi kürleri denediniz ?
Arı sütü+bal+polen karışımı, bal+hurma tozu, çok uzun değil ama keçi boynuzu kürü. Keçi boynuzu pekmezini her kahvaltıda yedi ama. Her şeyin organiğini bulmaya çalıştık. Köy tavuğu, yumurtası yedik. Çiftlikte yetişen balık sevmeyiz, zaten hiç tüketmeyiz. daha neler neler :))
Ama maalesef ne sayı, ne morfoloji ne hareketlilik. Hiç bir şey düzelmemiş.

hadi ya sonuç ne peki tüp bebek mi ? bende birkaç ay deneyelim eğer sayı değişmezse tüp bebek veya aşılama deneriz diye düşünüyorum. en azından bu kadar kürlerle uğraşmayız

Bugün varikosel baktırdık. Sol tarafta Grade 1
Çok hafif , engel olacak bir şey değil demiş. Farklı bir merkezde spermiogram istemiş.
Sayıya göre hız çok düşük. Ya varikosel öyle basit boyutta değil ya da önceki spermiogram gerçekçi değil. Tekrardan yaptırmak en mantıklısı. Doktor da normal olmadığını farkedip farklı yerde istemiş belli ki.

Sayıya göre hız çok düşük. Ya varikosel öyle basit boyutta değil ya da önceki spermiogram gerçekçi değil. Tekrardan yaptırmak en mantıklısı. Doktor da normal olmadığını farkedip farklı yerde istemiş belli ki.
Prof. Dr. sanırım varikoselin boyutunu anlayabilir. Hafif derece demiş adam.
Orta hızlı:%15
Yavaş Hızlı: 12
Ben direk hızlı 0 yazmıştım.

Merhaba cnim keçiboynuzu kuru için saraç oğlununkinimi yaptınız bizde yapıcaz inşallah

Merhaba cnim keçiboynuzu kuru için saraç oğlununkinimi yaptınız bizde yapıcaz inşallah
Evet canım. Ama benım kocamın yaşı var artık bidahaki gebelik olurmu olmazmı bilemem. İlkini düşük yaptım ikinci için bekliyorum

X