6+3gunluk hamileyim ama kalp atışı yok

mrl4113

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
69
6
28
Merhabalar 6+3 günlük hamileyim ama kalp atışı duyulmadı sadece kese görüntüsü var bu normal mi doktor daha erken 15 gün snra gel dedi boş gebelik olabilir mi kese goruntumu de yüklüyorum bı bakarmisnz

Eklentiler

• IMG_20240624_103411.jpg
    IMG_20240624_103411.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 82
Biraz daha sabır eğer gittiğinde yine yoksa alttan muayene ettir bence boş gebelik derse de muhakkak bir doktora daha göster bence

Boş gebwlik olabilir mi benim bı önceki gebeligimde boştu ama beta en fazla 4 bin 5 bin civarindan snra düştü hep bu sefer beta yuksek en son 11 bin lerdi ki hep artiordu

Ben 6+3 te duydum kalbi ama bireysel farklılık, cihaz farklılığı da olabilir. Ben görüntüden anlamıyorum ama yolk sac ya da bebek var dedi mi

Sadece kese görünüyor dedi çok erken daha dedi gönderdi yollsac yada bebek ile ilgili bişey demedi

benim bugün 6+6da bebek göründü, kalp atışı görüldü ama duyulmadı. benim bildiğim kese 1.5 cm üzeri bebek görünmesi lazım. ama cihaz farkı vs de olabilir.

Sadece kese görünüyor dedi çok erken daha dedi gönderdi yollsac yada bebek ile ilgili bişey demedi
Bazen geç oluyor ya 😬 Bende ilk 7 haftalıkken gittim. Kese var bebek yok demişti. 10 gün sonra gel demişti. Randevu bulamamıştım. 9. Haftada kanamam olduğu için başka bi hastaneye gittim O zaman bebeğide gördük kalp atışını da duyduk çok şükür..

Benimki de mi öyle acaba cnku kesenin icinde bebek varmı yokmu görünmüyor resmini atmıştım bakarmisnz
Görselden fazla anlamıyorum ama içinizi ferah tutun. Banada dış gebelik boş gebelik denildi 3 farklı doktora gittik kanama olmadığı için bekledik.

X