50 tane ne olabilir..........

E

Elis

Ziyaretçi
dogru yeremi konu actim bilmiyorum ama eger yanlissa simdiden ozur dilerim,,,,,

benim kayinvaldemin yakinda dogum gunu 50 olucak(Allah uzun omurler versin):Saruboceq:

ogle bi hediye istiyorumki,mesela burda bi tanidik 40 yasina basti arkadasi 40 tane rengarenk kucuk mumlardan hediye etti,,,cok hosuma gitti bu fikir,,,,,:lepi:

bunun gibi bisey ama ne olabilir 50 taneCADIARZU

bence doğum günü pastasının üstüneisminin altına 50 yazılabilir
beğendiği bir hediyeylede memnun kalıcaktır eminim bu jestinize

Eğer bulabilecekseniz;

50 tane gençliğinden bugününe 50 fotoğrafını slayt yapıp her fotoya 1,2,...,50 diye numara verip izletebilirsiniz. Maddi değil manevi bir hediye olmuş olur hem.

Aklıma bu geldia.s.

dogru yeremi konu actim bilmiyorum ama eger yanlissa simdiden ozur dilerim,,,,,

benim kayinvaldemin yakinda dogum gunu 50 olucak(Allah uzun omurler versin):Saruboceq:

ogle bi hediye istiyorumki,mesela burda bi tanidik 40 yasina basti arkadasi 40 tane rengarenk kucuk mumlardan hediye etti,,,cok hosuma gitti bu fikir,,,,,:lepi:

bunun gibi bisey ama ne olabilir 50 taneCADIARZU

Canım illaki 50 tane bişey almak yada yapmak zorundamısın ki...
ne bileyim evinde eksik bi mutfak gereci varsa onu al...
yada bu tür şeylerde olur...
yaşıyla ilgili olacak diye bişey yok...
yinede sen bilirsin...yerimseniben

Canım illaki 50 tane bişey almak yada yapmak zorundamısın ki...
ne bileyim evinde eksik bi mutfak gereci varsa onu al...
yada bu tür şeylerde olur...
yaşıyla ilgili olacak diye bişey yok...
yinede sen bilirsin...yerimseniben

yooo tabiki zorunda degilim ama yakinimdaki arkadasa oyle bi hediye verilince bu fikir cok hosuma gittide onun icin bi sizlerden fikir aliyim dedim.....bulamazsam artik tabiki ihtiyaci olan bisey alicam,,,,sagol canim vakit ayirdigin icin...

Eğer bulabilecekseniz;

50 tane gençliğinden bugününe 50 fotoğrafını slayt yapıp her fotoya 1,2,...,50 diye numara verip izletebilirsiniz. Maddi değil manevi bir hediye olmuş olur hem.

Aklıma bu geldia.s.

iyi fikir valla,aklima gelmemisti......sagol canikoma.s.

bence doğum günü pastasının üstüneisminin altına 50 yazılabilir
beğendiği bir hediyeylede memnun kalıcaktır eminim bu jestinize

buda cok guzel bi fikir,ay tesekkur ederim gercekten,ne guzel fikirler aklima getirdiniz ,

50 yıla ait her sene için 1 resimni bulabilirseniz o resimlerden mozaik resmini yaptırabilirisniz bu orjinal bir hediye olur. 50 küçük resimin birleşmesinden onu bugününe ait olan resmi oluşturur.

50 yıla ait her sene için 1 resimni bulabilirseniz o resimlerden mozaik resmini yaptırabilirisniz bu orjinal bir hediye olur. 50 küçük resimin birleşmesinden onu bugününe ait olan resmi oluşturur.

iyi fikir,anam ne akilli hatunlar varmis burda........sagol canima.s.

50 tane nazar boncuğu...hatta pastasını özel yaptırın, nazar boncuklu şekillerle dolu olsun..

Bence elliye takılı kalmanız doğru değil. Biz kadınlar yaşımızın ilerlemesinden pek memnun kalmayız hatta hatırlamak istemeyiz hele ki yeni bir yaş dönemine giriş depresif durumlara yol açabilir onun için elli den vaz geçin. Bir anneye, babaanneye, anneanneye verilebilecek en güzel hediye onore edilmiş sözlerle dolu bir ellinci yıl plaketi. Bence bunu dikkate alın ve bir reklam şirketiyle görüşün. Çok maliyetli bir şey değil. sevgiler

Bence elliye takılı kalmanız doğru değil. Biz kadınlar yaşımızın ilerlemesinden pek memnun kalmayız hatta hatırlamak istemeyiz hele ki yeni bir yaş dönemine giriş depresif durumlara yol açabilir onun için elli den vaz geçin. Bir anneye, babaanneye, anneanneye verilebilecek en güzel hediye onore edilmiş sözlerle dolu bir ellinci yıl plaketi. Bence bunu dikkate alın ve bir reklam şirketiyle görüşün. Çok maliyetli bir şey değil. sevgiler

oylemi diyosun,aslinda dogruda yani ,,kas yapalim derken goz cikarmayalim......
mesela gecende kaynatamin dogum gunu idi,benim evimde kutladik haberi yoktu susledim her tarafi pasta filan ,bide 62 yazan balonlardan aldim ,,,adamin cok hosuna gittide ,sonradan demesinmi bana ,,,kizim sen 62 yazdin ama ben 59 oluyom:eek:aman Allahim yerin dibine gectim resmen....ama gulustuk bitti,,,,oda bi ani oldu:roflol::roflol:cunku nufuscuzdaninda farkli yaziyo adamin benim bi sucum yok aslinda,,,,,,,

Son düzenleyen: Moderatör:
50 tane gül dicem de o da sevgiliye gibi olur :nazar:
Nevbaharın düşündüğü çok güzel bence..iyi fikir..

50 tane nazar boncuğundan bileklik yada kolye yaptırabilirsin hatta 49 tane ufak nazar boncuğunu dizdir ortasına büyük gümüş bir nazar boncuğuyla kolye yaptırabilirsin yada maşallah yazan nazar boncukları var yine gümüşten çok şık olur yada isminin başharfide olabilir kuyumcular yapar yada gümüşçülerde yapar

50 tane ne bulabilirsin bilmiyorum aklıma gelmedi ama....
kayınvalideni bu kadar düşünmen hoşuma gitti yaaa....ne güzel herkes böyle olsa....
a.s.

X