50.000. Üye

VALLA SÜPER YAAA BU SİTE BAĞIMLILIK YAPİYYY UYKUYU UNUTTUK YAFFF :icecream::icecream:

SİZİ SEVİYORUM KK NIN HATUNLARIIII EE 50.000 . ÜYEYE NE VAR HEDİYE FALAN VARMIII BİLEK YANEEE

Çok güzel, tebrikler...:enbuyukkk:
Daha nice 50.000 lere inş.:sm_cool:
Arkadaşım sende sanırım çok kısmetlisin...

Keşke daha erken bu siteyle karşılaşmış olsaydım
Çok güzel dostluklar kuruldu burda
İyiki tanımışım sizleri
Kadınlar kulubü olmasa ne olur bilmiyorum
Nerdeyse günün çoğu saatini burda geçiriyorum.
50.000 üye hopaaaaa:teytey::teytey:
60.000 doğru gidicez inşallah:enbuyukkk:

ben yeni üyeyim mart ta üye oldum ben çok geç kalmışım ya millet akın akın geliyomuş benim yeni haberim oldu daha.ALLAH kk ya zewal vermesin başımızdan eksik etmesin duyan duymayana haber versin sayımız milyon ları bulsun.nazar da deymesin

bir arada olmak ve hayatı paylaşmak her zaman çok güzeldi.iyiki varsınız hepiniz.daha büyük bir aile olmak ve daha güzel paylaşımlarda hep beraber olmak dileğiyle hepiniz sevgiyle kalın

Neeeeeeeeeee, 50.000 mi? :1shok::1shok::bbo:

Bu KK´dan korkulur valla :dance:

Masallah diiiiimde nazar degmesin bari

masallah bize baya kalabalik olmusuz:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:
en büyük tesekkür kazene.
böyle bir site kurdugu icin:enbuyukkk:

Hep benim sayemde adımı duyan koştu K.K ya tabi:icecream:

Yok ya, asıl benim sayemde. Geçen seneki sevgililer gününü hatırlatıyım istersen cadu. Habertürk'e bile konu olduk be, ne patlama olmuştu ama:icecream::icecream:, online rekoru kırmıştık:hooray:

Siz gelenleri kaçırmayında :roflol::roflol::roflol:
Hoşgeldin 50.bininci üye :))
Kazen asıl biz sana ve KK nın her aşamasında emeği geçenlere teşekkür ederiz. :enbuyukkk: Bu arada en büyük kk smileyinin gülen suratlısı da olsa, protesto ediyormuş gibi hissettim şimdi .
En büyük KK :içelim: :smiley-cool:

Maşallah Allah nazardan saklasın. Yöneticilerede ayrıca çoook teşekkür.

tebrikler sizleri neden daha önce bulmadım diye geçen zamanlarıma şimdi çok üzülüyorum TEBRİKLER TEBRİKLER TEBRİKLER

bu nasıl sitedir ya interneti sanki k.k. için acıyorum..foruma yapışıyorum valla..süper bir site..süper dostluklar var...kuruclara binlerce kez tesekkürler.........................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…