5 yıldızlı kumsalı olan tatil köyü önerir misiniz?

MorGuller

Süt kokulu oğlum büyüyor
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
2.010
18
5 yıldız herşey dahil, kumsalı çakıl taşı olmayan, harika kumlu kumsal, harika deniz, oteli temiz, denize sıfır, gidenlerin memnun olduğu uygun bütçeli bişeyler önerebilir misiniz?

Ölüdeniz istiyordum ama kumsalı çakıl taşı dediler doğru mu?

Datça, kemer filan da olabilir, seçeneklerinizi bekliyorum....

2 yetişkin, 1 yaşında çocuk....

Kemer de kum plaj bulmanız imkansız.. Kum plaj istiorsanız side evrenseki kumköy veya alanya incekumdaki bazı otelleri araştırmalısınız.. Bütçeniz ne kdr bilmiyorum ama burada önemli olan fiyat kalite dengesi örnegin 70 tl ye sezonda cok temiz bir otel bulamazsınız veya denize sıfır olmayabilir derseniz önerebileceğim yerler var.. En az 100 120 tl civarında uygun tesisler bulabilirsiniz..

Kemer de kum plaj bulmanız imkansız.. Kum plaj istiorsanız side evrenseki kumköy veya alanya incekumdaki bazı otelleri araştırmalısınız.. Bütçeniz ne kdr bilmiyorum ama burada önemli olan fiyat kalite dengesi örnegin 70 tl ye sezonda cok temiz bir otel bulamazsınız veya denize sıfır olmayabilir derseniz önerebileceğim yerler var.. En az 100 120 tl civarında uygun tesisler bulabilirsiniz..

7 gece max. 2,500 bütçemiz...

ölüdeniz evet çakıl taşı var canım...
ama gidilesi görülesi yer çok güzel ...

5 yıldız herşey dahil, kumsalı çakıl taşı olmayan, harika kumlu kumsal, harika deniz, oteli temiz, denize sıfır, gidenlerin memnun olduğu uygun bütçeli bişeyler önerebilir misiniz?

merhaba MorGuller;

Side bölgesinde TURAN WORLD ve TURAN RESİDENCE, SÜRAL SARAY ,SÜRAL GARDEN,CRYSTAL SUNRİSE QUEEN,PALOMA SENTİDO PERİSSİA otelleri inceleyebilirsiniz hem deniz avantajlı tesislerdir hem aileye yönelik donanımdalar.

Tatil ve Otel Rehberi | Ekonomik Tatil | Tatilköyü | Kıbrıs Otelleri| Termal Oteller | Kayak Otelleri| TUR ON9 dan otelleri inceleyebilirsiniz.

0216 550 19 19

çeşmeyi öneririm egerki bu iki seçenekten birini istiyorsanız datça çok iyidir :)

X