5 sene olacakken birden biten ilişkim

hyybbris

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2021
8
1
26
uzak mesafede olsa her fırsatta görüştüğümüz bir ilişkimiz vardı ailesi biliyordu iletişim kuruyorduk. Ama bir anda hiç yansıtmadan 1 senedir düşünüyorum heyecanım tutkum yok bir şeyleri en başından beri yeşertemiyorum senin sevginden sadakatinden şüphe etmedim hiçbir yerde bulamayacağım biliyorum ama benim aşka tutkuya ihtiyacım var dedi öncesinde aşkın boş bir şey olduğunu sevginin hissettirilmesi gerektiğini savunurdu toplayalım düşünelim buluşalım dedim buluşmayı konuşmayı beklerken ben gelmeni uygun bulmuyorum acı tatlı bir anı dışında hiçbir şey hissetmedim bu süreçte eksikliği daha fazla hissettim dedi. ilk kafam karışık demişti sonra buna evrildi ve ben yoluma bakamıyorum ya yanlış hissettiyse tekrar gelirse diye ama her günüm kocaman bir boşlukla geçiyor. Heyecan tutku uğruna sevgiyi itmesini anlamıyorum. Acaba bir gün pişman olur mu.Mayos ayında beraber güzel günlerimiz olacak birlikte terken temmuzda bu konuşmayı yapıp otogara gidip oradan yanıma gelip sonra olmadı demesi neden böyle yaptı bilmiyorum artık umrunda değilim beşki
Başka biri bile var hayatında kimse umursamıyor hayırlısı olsun diyip geçiştiriyor işte bana sen çok kıymetlisin herkes seni seviyor gibi diyordu ama o beni sevmedi bir kere bile sarılmama izin vermedi

uzak mesafede olsa her fırsatta görüştüğümüz bir ilişkimiz vardı ailesi biliyordu iletişim kuruyorduk. Ama bir anda hiç yansıtmadan 1 senedir düşünüyorum heyecanım tutkum yok bir şeyleri en başından beri yeşertemiyorum senin sevginden sadakatinden şüphe etmedim hiçbir yerde bulamayacağım biliyorum ama benim aşka tutkuya ihtiyacım var dedi öncesinde aşkın boş bir şey olduğunu sevginin hissettirilmesi gerektiğini savunurdu toplayalım düşünelim buluşalım dedim buluşmayı konuşmayı beklerken ben gelmeni uygun bulmuyorum acı tatlı bir anı dışında hiçbir şey hissetmedim bu süreçte eksikliği daha fazla hissettim dedi. ilk kafam karışık demişti sonra buna evrildi ve ben yoluma bakamıyorum ya yanlış hissettiyse tekrar gelirse diye ama her günüm kocaman bir boşlukla geçiyor. Heyecan tutku uğruna sevgiyi itmesini anlamıyorum. Acaba bir gün pişman olur mu.Mayos ayında beraber güzel günlerimiz olacak birlikte terken temmuzda bu konuşmayı yapıp otogara gidip oradan yanıma gelip sonra olmadı demesi neden böyle yaptı bilmiyorum artık umrunda değilim beşki
Başka biri bile var hayatında kimse umursamıyor hayırlısı olsun diyip geçiştiriyor işte bana sen çok kıymetlisin herkes seni seviyor gibi diyordu ama o beni sevmedi bir kere bile sarılmama izin vermedi
Ne zaman sarılmaniza izin vermedi?

Mealini anladınız mı?
Birinden hoşlanıyor. Birini seviyor. Açıkça sizi sevmediğini ama yeni birileri olduğunu söylemiş.
Pişman olup dönse bile gezip tozup daha “evlenilenilir” diye dönecek.
Bunu siz kendinize istemeyin zaten.
Ciddiye dönmedne fark ettiğiniz için de çok şanslısınız .

Hiç üzülme çünkü değmez. Evet 5 yıllık bir ilişki ve uzak mesafe olduğu için çok daha fazla emek vermişsin. Ama adam 5 seneyi hiçe sayıp açık açık "ben sana aşık değilim başkasına aşık oldum" demeye getirmiş. Böyle bir adam için daha fazla zaman kaybetmeye değer mi?

Yeni ilişkisi yolunda gitmezse seni yedekte görüp geri dönecek. Sence bir daha bu ilişkiden hayır gelir mi? Gelmez. Önüne bakacaksın.

Mealini anladınız mı?
Birinden hoşlanıyor. Birini seviyor. Açıkça sizi sevmediğini ama yeni birileri olduğunu söylemiş.
Pişman olup dönse bile gezip tozup daha “evlenilenilir” diye dönecek.
Bunu siz kendinize istemeyin zaten.
Ciddiye dönmedne fark ettiğiniz için de çok şanslısınız .
Aklım başkasına kayıyor falan dedi biri var mı dediğimde bu süreçte ailesiyle konuşmuş falan seni çok seviyor sevmiyor değil dedi oda söyledi ama bilmiyorum.Çevresinede ben hemen bir ilişkiye başlayacak biri miyim demiş

Yani açıkçası bende başka birinde aşkı tutkuyu buldum diye anladım.Evet çok zor 5 yılını vermişsin ama geriye bakarakta kendine bu kötülüğüü yapma bırak giden 5 yılın olsun..Çünkü evlendikten sonra olsaydı çok çok ağır olurdu senin için şükür ki ciddiye binmeden birmiş.İnşaallah tez zamanda unutur hayatına en güzel şekilde devam edersin..

Aklım başkasına kayıyor falan dedi biri var mı dediğimde bu süreçte ailesiyle konuşmuş falan seni çok seviyor sevmiyor değil dedi oda söyledi ama bilmiyorum.Çevresinede ben hemen bir ilişkiye başlayacak biri miyim demiş
Aklım başkasına kayıyor diyen adama mı toparlayalım dediniz?
Açık açık demiş diyeceğini.
Siz niye aileyle muhatap olup, seni seviyor sevmiyor değil muhabbetlerine giriyorsunuz?
Kendinizi düşündüğünüz durumun farkında değilsiniz herhalde.

Bak bir ablan olarak diyorum sana bunu. En baştan aşık değilim heyecan önemli değil diyen sırf mantık içinde yanında durduğunu ima eden adamı yanında tutma. İlk heyecanda ya aldatır ya da böyle kaçar.
eski konuna da baktım kilo konusunda da kendini kötü hissettirmiş. Sevildiğini hissetmemişsin. Böyle bir ilişki devam etse bile üzülen sen olursun.
İlişkiler karşılıklı güzeldir. Senin kadar sevmeli, senin kadar ince davranmalı, içinde şüpheler endişeler olmamalı.
Bırak biri var yada yok. Sonuçta aklı karışmış. Ya sevgilisi var uada birine yürüyor. Bunun bir önemi yok gitmiş bitmiş. Dönmesinş bekleme.
Ve kimse için de bir seçenek olduğun için ilişkiye devam etme.

Eh ona bakarsan evlenince bile bi sure sonra o tutku heyecan yerini sevgiye sakin bir aska birakiyor
Hayatin dogal akisi bu
simdi senle evlense bile 2 3 yil sonra bunaldim heyecanim kalmadi diye gidecek bir tipmis belliki
Hic bekleme derim bi cacik olmaz bundan

Aklım başkasına kayıyor diyen adama mı toparlayalım dediniz?
Açık açık demiş diyeceğini.
Siz niye aileyle muhatap olup, seni seviyor sevmiyor değil muhabbetlerine giriyorsunuz?
Kendinizi düşündüğünüz durumun farkında değilsiniz herhalde.
Bu olaylar yaşanmadan önce oldu bu bitirme sürecinde başka biri var mı dediğimde yok ama aklım bulanıyor dedi yoksa ben şu an iletişimde değilim

Bunu dediği anda senin bitirmen gerekiyordu.
Neden ilişki dilencisi gibi duruyorsun?
Yapma kendine bunu çok pişman olursun utanırsın kendinden
Bunu zaten ayrılmadan önce söyledi ve bitti bana öncesinde böyle bir şey demedi kafam karışık belki depresyon belki hislerim bilmiyorum bir süre ayrı kalsak muhabbeti oldu sonrasında zaten böyle bir durum yaşandı 1 ay sonra ben düzeltemedim hiçbir hissimi aksine daha çok eksik hissettiğim dediğinde ben elimden geleni yaptım umarım ben de bulamadığını bulursun onu da bu şekilde bırakmazsın dedim bitirdim

Bu olaylar yaşanmadan önce oldu bu bitirme sürecinde başka biri var mı dediğimde yok ama aklım bulanıyor dedi yoksa ben şu an iletişimde değilim
Aile ne zaman dedi, seni seviyor deniyor değil diye?

Kendisi lütfedip iletişime geçer diye bekliyorsunuz ama. Sensiz olmuyor, hata ettim dese havalara uçacaksınız.

X