5 haftalıkken gelen tuhaf akıntı

crn_21

Aslan anası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2011
3.231
3.886
36
Kızlar merhaba yaklaşık 5 haftalık hamileyim dün keseyi gördük ama yatarken tuvalete gittigimde camasirda çok değişik bir leke gördüm. Kan desem değildi açık kahverengiye yakın yoğun bir akıntı resmen. İshal olduğumuzda dışkının aldığı hâl gibiydi kaba bir tabirle. Endiselendim ama kırmızı kan vs görmediğim için kendimi biraz rahatlattim. Şimdi sabah tekrar baktım camasirda bişey yok. Gün içinde de takip edicem. Bu arada progestan kullanıyorum yerleşme kanaması yaşadığım için ne olur ne olmaz diye vermişti doktor. Böyle birşey yaşayan var mı aranizda merak ettim

Ilk gebelikte yerleşme kanaması olur. Bu sizin yerleşme de oluşan lekeleriniź hamilelik sürecinde de olur. Dert etmeyin.

Ilk gebelikte yerleşme kanaması olur. Bu sizin yerleşme de oluşan lekeleriniź hamilelik sürecinde de olur. Dert etmeyin.
Cevap için çok teşekkürler hamileligimi ilk öğrendiğimde 2 gün süren bi yerleşme kanaması yaşamıştım zaten sonrasında akıntı olarak devam edeceğini düşünmemiştim.

Ben de 5 haftalığım. Tuvaletimi yaparken açık kahverengi akıntı geliyor iki sefer de oldu. Doktor normal değil ama oluyor da bu tarz akıntılar şuan muayene etsek de göremeyiz bişey dedi mecbur Salı gününü beklicem kalp atışını duycaz diye bekliyorduk bu akıntı canımı sıktı umarım sağlıklıdır

Kötü düşünüp strese girme en büyük düşman stres. Ben şu an 9 haftalık oldum ve aynı leke yine geldi. Bu sefer doktora gittim. Rahimde kanama olmuş ciddi bişey değil ama az da olsa düşük riskin var dedi dinleniyorum. Umarım sizde de herşey yolundadır sağlıkla ilerler

Daha çok yeniymis. Benim de senin zamanlarda öyle olmuştu doktor progestan verdi dikkat et yorma kendini şu an çok küçük kesin bir şey söyleyemem dedi. Biraz ilerledikten sonra rahimde kasılmalar ,kanama alanı falan gördü . Yorma kendini bir kaç hafta sonra da ihmal etme git mutlaka

Progestan vermedi bana ama umarım her şey yolunda ilerler…

Progestan vermedi bana ama umarım her şey yolunda ilerler…
Burda hep okuduğum kadarıyla doktorlar bebeği görmeden progestan vermiyor nedense. Benim doktorum yerleşme kanaması yaşadım hamile olduğumu da öyle anladım diyince direk progestan yazmıştı

Burda hep okuduğum kadarıyla doktorlar bebeği görmeden progestan vermiyor nedense. Benim doktorum yerleşme kanaması yaşadım hamile olduğumu da öyle anladım diyince direk progestan yazmıştı
Benim embriyo göründü ama

Duydunuz mu bebişim kalbini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…