5 haftalik kesede bebek gozukmemesi normalmi kizlar acil

Meriy1

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2023
1.030
332
25
Kizlar uc ay once bos gebelikden kurtaj oldum simdi bes haftalk hamileyim normalde 6. Haftada gidecekdim doktora ama biraz agrim vardi acile gittim korkdm orda ultrasonda bes haftayla uyumlu kese var ama bebegi goremiyorum dedi acaba yine bos gebelikmi geciriyorum cok uzgunum sizde erken oldugu icinmi bu haftada bebegi goremeyip sonradan goren oldumu

5,5 haftalıkta öğrenmiştim. 1 hafta sonra gel kalp atışını duyalım demişti.

Bende 5 haftada gittim kese boştu 2 hafta sınra gittim bebeğimi gördük inşallah sizinde öyle olur

Ben bes haftalik goremedim bugun yine ayni korku sardi icimi

Ne desek de rahatlamayacaksınız çünkü zor şeyler yaşamışsınız.
Ama benim hayat felsefem henüz kötüyü görmeden üzülmemek üzerine.. İçinizi bulandırmayın hiç.

Ne desek de rahatlamayacaksınız çünkü zor şeyler yaşamışsınız.
Ama benim hayat felsefem henüz kötüyü görmeden üzülmemek üzerine.. İçinizi bulandırmayın hiç.
Bende kendimi zorluyorum bulandirmamak icin ama onceki bosdu kurtaj oldum yeniden ayni seyi kaldiramam korkum buyuk yani yeniden tekrar edermi acaba

Bende kendimi zorluyorum bulandirmamak icin ama onceki bosdu kurtaj oldum yeniden ayni seyi kaldiramam korkum buyuk yani yeniden tekrar edermi acaba

İnanın hiç başıma gelmedi bu tarz sorunlar. Yani 3 gebelik geçirdim. Hiçbir sorun olmadı. Şimdi size ne desem boş olur. Sadece iyi temennilerde bulunabilirim. Hayırlı haberler alın inşallah.

Kiztar 5 haftalik gormeyip sonradan goren oldumu bu durumu yasayan varmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…