5 haftalık kalp atışı yok kürtaj dendi doğrumu

Ne yazıkkı özeldeki kendi doktorunda kürtaj demişmkızlar 8 haftalıkmış özelde öyle demiş doktoru yarın kürtaj olucak 😔 kese doluymuş kalp atışı yok
Aynı benimde öyle oldu 6+4 kese var ama kalp atışı yok yani son adet tarihime göre 8 haftalık olması gerekiyordu cuma günü oldum bende malesef

Arkadaşlar birşey danışmak istiyorum kuzenim hamile bugün doktor kontrolüne gittinde bebeği 5 haftalık hamile fakat kalp atışı olmadı için kürtaj demişler ne yapmalı
Bizim bı akraba içinde öyle demişlerdi 1 hafta kadar bekledi kürtaj olmadı sonra başka doktora gitti çok yavaş bı kalp atışı gördüler. Sonuç olarak sağlıkli bı doğum gerçekleştirdi.
İçine sinmiyorsa başka doktora görünsün herkeste aynı olmuyor malesef.

Bana da 5 haftalıkken sağlıksız demişlerdi.kalp atışı yoktu. Başka doktora gittim bekleyelim dedi. On gün sonra falan kalp atışı duyuldu. Çok erken daha hemen ne kürtajı demişler ya beklesin bence.

Ya işin tuhafı özel hastanede 8 haftaya kadar duyulur demişler bugün devlete gidiyo kürtaj diyerek istemediği için de kâğıt imzalatıyolar
Daha çok erken ya 5 haftalıkken kalp daha yeni oluşmaya başlıyor bende 8 haftalıkken gitmiştim özelde ilk gebeligimde 6 haftalıkken kese anca gorunuyo beklesin bence

X