5 haftalık hamileyim idrar yolu enfeksiyonu ne yapabilirim ? Bakar mısınız

Tuuubii

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2022
724
526
Merhabalar 5 haftalık hamileyim . Kese görüldü. Dün gece başlayan kaşık ağrısı idrar yaparken de ağrı olmaya başlayınca acile gittim idrar testi sonucu enfeksiyon çıktı. Doktor antibiyotik yazacaktı ama pazartesi kadın doğuma gel uzman hekim yazsın dedi bol bol su içmekten başka yapabileceğim birşey var mı ? Yaşayan var mı ? İdrar yolu enfeksiyonu ilerlemeleri gereken bir durum gebelikte diye biliyorum korkuyorum pazartesiye kadar birşey olmaz inşallah 🙏 😞

Ne önersek zararlı olabilir. Dayanamıyorsanız acile gidin. Acil doktorları uzmanları arayıp danışarak yazabiliyorlar.

Canım sen ne yaptın antibiyotik işini
Bende dişten çok fena sıkıntılıyım acaip iltihap var kadın doğumcu ve diş hekimi bugün ortak kararla agumentin verdi 1000 mg ama aşırı tedirginim ya 6 haftalığım daha

Canım sen ne yaptın antibiyotik işini
Bende dişten çok fena sıkıntılıyım acaip iltihap var kadın doğumcu ve diş hekimi bugün ortak kararla agumentin verdi 1000 mg ama aşırı tedirginim ya 6 haftalığım daha
Bana tek dozluk monurol vermişti onunla geçti aqumentini gerekli olunca verebiliyorlar. Gebelerin kullanabildiği tür.

Gebelikte turna yemişi yiyen var mı daha önceleri kullanıyordum enfeksiyonu engelliyordu.

X