5 haftalık hamileyim,antibiyotik kullanmak zorundayım:((

sağol canım. başka bi doktora görünme ihtimalim çok düşük. burada sadece iki doktor var. onlarda karı koca zaten bana da bol su iç dedi ama ilaçları da dayadı

geçmiş olsun ceren o dokdor bana bi açıklama bile yapmadan bi ilaç vermeden 7 hafdalık bebeğim düşdü odokdordan beynim bişe yemedi elbisdana git isdersen bide için ferahlar

antibiyotikten dolayı mı düştü canım? sende mi afşindesin? bak çok meraklandım şimdi,acaba aynı doktordan mı bahsediyoruz? ama başka bir ihtimal yok zaten biri karısı biri kocasıÇok üzgünüm çoook

yok canım ya kan filan yok. ama enfeksiyon çok var. 500'ün üzerinde sanırım değerim. doktora da söyledim,bende liseden beri var enfeksiyon ve bir şikayetim yok dedim. ama verdi yinede:çok üzgünüm:

cerencim afşin ilçesi elbistana çok yakın.bir de elbistandaki doktora gitsen nasıl olur.Bir erdinç bey ,birde nalan hamımı çok duydum.bir dene istersen yada bu ilaç olayını onlara sor.

Öncelikle geçmiş olsun canım...Lütfen kendini sıkma ama;moralini bozma;stres yapma çünkü sen stres yaparsan yavrucugun da çok etkilenir;hatta dogduktan sonra bıle bunun etkılerı gorulur...
:CüvCüv: Rahat olalım ınsallah;Rabbım her zorlukla bırlıkte kolaylık verır canım..
Hamılelıkte;hemen hemen her gebede dusuk veya yuksek oranda ıdrarda enfeksıyon gorulebılır cunku gebelık bunu tetıkler...
Cok cok buyutulecek ve caresı olmayan bırsey degıl tabı kı bırtakım olumsuz yan etkılerı var ama ınsallah bırsey olmaz...Canım ben de gebelıgımı ogrendıgım andan ıtıbaren bır suru antıbıyotık kullandım vıtamınler demırler dısında...Sabah ogle aksam..HATTA bazıları cok guclu antıbıyotıklerdı;cunku ıdrar yollarımdakı enfeksıyon yadsınmayacak kadar coktu..Her test yapılısında dua edıyorduk ALLAHım bu kez cıkmaz ınsaallah ya da dusmustur dıye bır zaman gecıyordu daha sonra tekrar cogalıyordu...
Hatta ben 6.5 aylık hamıleyken taş düşürdüm böbreğimden;kumları saymıyorum bile...Çok acı verıyor gercekten ama ınsan o an sadece ve sadece BEBISINI melegını dusunuyor dunya umrunda olmuyor yeter kı ona bırsey olmasın dıyorsun ben cekerım her acıyı ona gelmeısn hıcbırsey...Nereydese dogum olayından cok daha fazla sancı cekmıstım o yuzden hıcbısı anlamadım ordekımızı dogururken normal dogum yaptım..Şeniz

Canım ınsallah hayırlısıyle bırsey olmaz..Dualarımız senınle ve tum hamıslerle...
Şafi olan Rabbimiz şifa ve kolaylıklar versin..a.s.

cannım değerin çok gibi sanırım... eritrosit 8/ hersahada yüksek lökosit 17/ hersahada yüksek diyor.... benım sonucum bu canım yaa senın demek daha çok...allahın izniyle bişi olmaz canım bebişin çok küçük bence kendini koruru...

evet cerencim aynı dokdordan bahsediyoruz ama n yanlış anlama antibiyotikden düşmedi benimki hiç ilgilenmedi düşer bebeğin dedi hiç bişi yapmadı iyne ilaç ve düşdü ama değerin yüksek kullan bişi olmaz sitres yapma ben çok yapdım yıprandım hemşerim bebeğini düşün ilk bebekmi afşinlimisin ben maraşlıyım afşinde oturuyom

ben mersinliyim ama görev için afşinde oturuyoruz. ben özeline gidiyorum doktor hanımın. şimdilik güzel ilgileniyor gibi. teşekkür ederim canım sana da.a.s.

sen kullanmadın dimi antibiyotik? ilk üç ay içinde miydi bu dediğin olay?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…