5 haftalık gebelikte denize girilir mi?

pembeborek

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2024
109
66
25
Merhaba hanımlar. Ben 5 haftalık gebeyim, henüz kadın doğum kontrolüne gitmedim. Beta takibimi aile hekimimle yaptım bir sıkıntı yok şu an çok şükür değerlerim iyi.
Bu haftasonu ailemle yazlığa gideceğiz. Denize girip giremeyeceğime emin olamadım internette farklı farklı şeyler yazıyor. Hamileliğin ilk haftalarında denize giren var mı aranızda? Herhangi bir sorun yaşar mıyım sizce?

Enfeksiyon kapma riski yüksek denizler de maalesef. Aşılama tedavisi olduğumda doktor sadece denize girme enfeksiyon kapma şu dönemde ve sonrasında demişti. Riskli bir duruma sokabilirsin kendini demişti. Bence tedbirli olmakta fayda var

Anladım teşekkür ederim havuza zaten girmem de denizden emin olamamıştım tamamdır

Ben hamile değilken denizden enfeksiyon kapmıştım çok sıkıntı yaşadım. Hamileliğin erken dönemindesiniz daha bebek tam tutunmadı bile. Riske atmaya değer mi bilemedim

Merhaba canım aşılama oldum yazmışsın da merak ettim sonucun ne oldu sürecin nasıldı cevap verirsen çok mutlu olurum ben de ilk asilamami oldum

Benim doktorum girebilirsin demişti 6 aylik olana kadar havuz ve denize girdim

Merhaba doktorunuza danışın ama ilk haftalar da girmek iyi değil die biliyorum bence girmeyin kendinizi riske atmayın
birde bugün bir konu açtım bakıp bana yardımcı olursanız çok sevinirim
Thread 'Adet mi leke mi?'
Adet mi leke mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…