5 gündür adet sancısı

ftmkrks

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
270
5
slm arkadaşlar...
geçen adet 3 kasım ondan önce de 5 eylül yani ekimde adet olmadım ben de pco var bu ay ise 5 gündür adet sancısı çekiyorum epeyce... ama ne gelen ne giden... çatlıcam... karında şişkinlik ve acaip sinirliyim.. adet olacam herhalde ama şu adet sancısı için yapılabilcek bi şey var mı... hamilemiyim acaba diye düşenemiyorum bile pco dan dolayı.. ama olurmu ki ne bilim... herneyse ben de psikoloji bitmiş durumda...

slm arkadaşlar...
geçen adet 3 kasım ondan önce de 5 eylül yani ekimde adet olmadım ben de pco var bu ay ise 5 gündür adet sancısı çekiyorum epeyce... ama ne gelen ne giden... çatlıcam... karında şişkinlik ve acaip sinirliyim.. adet olacam herhalde ama şu adet sancısı için yapılabilcek bi şey var mı... hamilemiyim acaba diye düşenemiyorum bile pco dan dolayı.. ama olurmu ki ne bilim... herneyse ben de psikoloji bitmiş durumda...

canım moralini bozma belki hamilesindir test yaptınmı?
bence sen önce bi test yaptır eğer hamiş değilsen sana en etkili ve faydalı yolu söyleyeyim hayıt tohumu erçekten mucizevi bişey araştır sende görüceksin yerinde olsam hemen başlarım hem adetini düzene sokuyo hemde kadın hormonlarını arttırıp kıllanmayı kisti yani görevini yapmayan ne varsa çalıştırıyo bi arkadaşımdada vardı pco bunun sayesinde 2 ayda kurtuldu ve hamile kaldı kesinlikle araştır ve kullan ben de başladım bu ay ama önce kesinlikle tst yaptır derim :))

X