5 günde 5 kilocular, burayaa!

oldutesekkurler_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2014
28
8
37
Merhaba etli butlu herkesce tatli olup halinden memnun gorunup alisverise ciktiklarinda dogru duzgun kiyafet bulamayip aglayan prenseslerim :KK54:

Simdiye kadar cok diyet yaptim falan diyemicem hic yapmadim desem yeridir, yilda bir bi zayiflama hapi kullanirim 3 4 kg veririm hafiflerim herkesin 'aa sen zayiflamissin aa erimissin aa suzulmussun aa ne guzel olmussun' falan yorumlarini duyunca sevinir, rahatlar ve direk kendimi OKUZLER gibi tekrar yemeğe tatliya abur cubura veririm sanki 30kg vermisim sanki verdiklerimi omur boyu vermisim sanki hic geri alamayacakmisim gibi..

Sabah kibrit kutusu peynir bilmemnenin 4te 3u buyuklugunde ekmek yok oglen bilmemne cayi yok lahana corbasi yok kalori bilmemnesi bu tarz diyet tarzi seylere hicbir zaman gelemedim yapamadim da yani millet yaziyor ya HER TURLU DIYETI DENEDIM OLMADI falan diye..ben hic denemedim yani o yuzden yaziyorum. 22 yasindayim, sozluyum, sozlumle birlikte ailesiyle yasiyorum cunku ailemden farkli sehirde okuyorum, en guvenilir yer manitamin yani basi o yuzden :) subatta allah izin verirse nisanimiz var bunlari niye bu kadar anlattiysam size ay :KK16:
Neyse iste suanki kiloma gelicrksek 67 68 civari bisey olmam lazim boyum da 168lerde, cevremde oldukca begenilen ilgi ceken birisiyim GADIN DEDIGIN ETLI OLUR tiplerindeyim bazen bu hosuma gidiyo sozlum de begeniyo zaten ama is bi alışverişe gelince 40 42 beden bol pantolonlar beni mahfediyo yani dar giysem ust bacaklar yapisiyo hos durmuyo bol giysem iyice bol iyice salas iri gosteriyo.ust kismim öyle aman aman gobegim falan yok oturunca cikiyo da yine de yanlarim erise biraz fena olmaz dusuncesindeyim.

Yani artik 58 59lu rakamlari gornek istiyorum ya cok degil 10kg kadar gitsin vaska bisey istemiyorum diyerek 5te 5 ilgimi cekti.2 hafta yapsam en assa 6 7 kg diye dusunuyorum bu da beni biraz rahatlatir sanirim. Aralik basi yani tam 2 haftaya ailemin yanina gidicem onlar da sasirsin istiyorum :)

Nisanima kadar da iyice toparliyim iyice prenseslesiyim diyorum. ya arkadaslar gercekten ozguven sikintisi yasatiyo bu fazlaliklar insana. Mahfediyo. Sozlum gercekten hos yakisikli birisi, isi gucu herseyi yerinde, cok fazla taniyani var cok fazla hayrani mi diyim pesinde kosani mi diyim cok var. Benim de var yani benim de gecmisim ayni sekildeydi bunlarda sorun yok adam zaten benim adamim gurur da duyarim ama disarda boyle yuruyoruz kendimden daha hos hissettig8m bi bayan benimkine bakinca aklimdan gecenleri bi bilseniz.. mahfoluyorum yani zehir oluyo butun aksamim butun gunum anlatabiliyo muyum :KK43:

Bi 58 59 bisey olsam tam bomba olucagima inaniyorum acik konusmam gerekirse popom azcik kuculsun, sozlum cok sevse de kuculsun yani:KK16::oops:
Goguslerim normal iyi 80 85 giyiyorum.
Yuzum oyle iri kocaman suratlardan degil agzim burnum yerinde cok sukur.saclarim dumduz kuyruk sokumuma kadar geliyo
Yani su bacaklar ve yanlar giderse benden prensesi yyok anliyo musunuz:cry:

Simdi bu sabah uyandim manitayi ise gonderdim yarim biraktigim bi zayiflama hapim vardi 2 tane ondan aldim 1 bardak suyla. Yarim saat sonra 1 orta boy haslanmis patates yedim ama toz pul ve kara bibere alerjim oldugundan kullanicak baska baharat bulamayip cok az tatlandirmasi amaciyla tuz kullandim. 9da onu yedim, ilac beni rahatlikla4e 5e kadar tok tutucak zzaten. O sure zarfina kadar yesil cay ve suyla idare ederim ki agzimi acayip kurutuyo bu ilac acayip susatiyo.
Aksam 7 gibi falan da ayni sekilde 1 papates yerim belki 2, sonra cay falan ayni sekil.

Yarin sebze gunu ve sebzeyle hic aram yoktur butun gun salatalik domates havucla gecicek muhtemelen:KK34:

5 gunun sonunda siyah dar pantolonumun ust bacak kisminin bollastigini gorursem obur hafta da devam :)
Benim gibi bugyn baslayanlar buraya yazsinlar neler yaptiklarini, birbirimizi motive edelim diye geldim biraz cok konustum cok detaya girdim ama kusura bakmayin heycandan hepinizi cok opuyorum etli prenseslerimm:KK68:

X