5 gün kala gebelik testi 😍

Freshmommy

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2018
10.130
9.756
Merhaba arkadaşlar bugün Kanal tedavimi için 2. seansa gittim doktorum Beni röntgen'e yolladı . Ben sadece dolgu ile kapatacak sandığım için röntgenden geri döndüm anlattım durumu benim şüphem var diye İyi ki girmemişsin dedi Bir hafta içinde durum negatifleşirse gel dolgu ile tamamlayalım dedi röntgen çekip bugünden bsri İçim içimi yiyor 5 günüm var ilk idrar değil bayağı da çay ve karpuz yiyip içtiğim için ama bir saattir mide bulantım da olduğu için test yapayım dedim geçen ay çok hüsrana uğradım ama şu an o kadar net ki geçen ay fazla idrardan dolayı işaret çıktı eminim yani flash tutmadan bile görüyorum flashsız yüklediğim 10 dakikalık hali flaşlı olanlarda 5 dakika heyecandan midem daha da bulandı sizler de görüyor musunuz acaba,

Eklentiler

• IMG_20240823_230249.jpg
    32,4 KB · Görüntüleme: 180
  • Screenshot_2024-08-23-23-59-51-608_com.miui.gallery.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 166
Son düzenleme:
Ben göremedim açıkçası ama daha 5 gün varsa erken, pozitife dönebilir
Ben çıplak gözle görüyorum Şimdi arkadaşım da bende o da gördü bayağı şoktayız sabah da tekrarlamak istiyorum daha önce hep flaşlarla görmeye çalıştım geçen ay özellikle şimdi resmen açık pembe bana bakıyor ellermm titredi mide bulantım daha da arttı

Çok çok silik görülüyor gibi ama emin olamadım canım yarın sabah ilk idrarla yaparsan daha net çıkar inşallah vardır hayırlı olsun şimdiden
Kuzum arkadaşım da gördü şu anda bana bakıyor resmen flash tutmadan orada ya orada İlk defa bu kadar net çizgi gördüm ben keşke yanımda olsan da gösterebilsem sabahınıple cekyrm suan

Aynen sabah da bi tekrarla bakalım pozitiftir inşallah

ben de bu şekilde görmüştüm ama negatif oldu maalesef net çıkana kadar ümitlenmemek lazım bence hakkımız da hayırlısı olsun

ben de bu şekilde görmüştüm ama negatif oldu maalesef net çıkana kadar ümitlenmemek lazım bence hakkımız da hayırlısı olsun
Öyle tabiki koyulaşmış bakmak en muhımı gecen ay parca parca geldi cıger gb adetım. O zaman da bakmıştım iki tane test hiç böyle bir şey çıkmadı en son Şimdi de belirtilerim ile beraber yapayım dedim vücut ısım daı 37.6 suan. Bir de gazım var yumurtlamadan beri geçmeyen meme ucu hassasiyetim var şu anda normalde adete yakın bu olmaz bende dün başladı yorgunluk falan var işte bunlar birleşince yapayım dedim umarım doğrudur 2 aydır yumurtlamalar kaçıyordu buay epey degerlendırdık dye ıhtımalım kuvvetlı sanki

allah gönlünüze göre versin benim testim böyleydi

Eklentiler

• IMG_9403.jpeg
    307 KB · Görüntüleme: 133
bence direkt kan verin uğraşmayın. çok çok silik bir çizgi gördüm ama dediğim gibi kan verirseniz daha net olur.

bu arada 3 haftalık gebeyken ben de ağız röntgeni çektirdim. hamile olduğumu 4 gün sonra öğrendim. gidip dişcime sordum ve sorun olmayacağını, çok düsük frekansla çekildiğini söyledi. hatta o gün anestezi de vermislerdi su an 16 haftalık oldum zaten kadın doğumcum da risk görmedi.

Ya röntgen'deki kadın beni çekmedi diş doktoru arkadaşımız olduğu için ben bir şey söylemedim dolgu yapar diye 2.seansta içim içimi yedi röntgen'e gittim kadına dedim ki benim şüphem var ama dedim kadın doğum doktorum tedavi yapabilirsin dedi dedim o öyle deyince gittim arkadaşıma dedim beni sokmadı Ben vebale giremem şüphen varsa Sen istesen de ben çekemem doktoruna git söyle kan testi ile gel dedi araştırma hastanesi cunku. Arkadasımız orada doktor muhtemelen kadın da rısk almadı ondan dolayı Ben bir şok oldum işte sonuç olarak da doktorum da ben istemeyince saygı duydu eşimin de yakın arkadaşı olduğu için utana sıkıla böyle saçma bir an oldu Bir hafta sonra belli olur dedim tamam negatif olursa Bir hafta sonra gel dedi zaten gidişata göre bana ne yapacağımı söyler herhalde hem kadın doğum doktoru hem de kendisi . Ay çok komikti ya kocamdan önce arkadaşı gebe olduğumu öğrendi neredeyse. Tabi gebeysem

inşallah güzel haberler alırsınız ama dediğim gibi bende bir sorun olmadı. hee hamile olduğumu bilsem röntgene ben de girmezdim orası ayrı ama benim kadın doğumcum da direkt bir sey olmaz dedi hatta ben gebeliği öğrenmeden bir gece önce yarım sise sarap içmiştim. onu da söyledim. bebeğe zarar vermis olsa simdiye düserdi bebek dedi Allaha emanet gidiyoz

Ya ben de öyle bir şey var ki şüphen varsa İçim içimi yiyor böyle git gel oluyorum bugün de öyle oldum kadın da ablacığım sen böyle bir şey söylüyorsun ben seni alır mıyım buraya git hemen doktoruna söyle falan bir moda girdi sonuç olarak çekilemedim çok komikti ahhaahah maşallah sağlıkla kucağına al inşallah

benim de hemen çıkıyodu umarım sizin vardır

Eklentiler

• IMG_9307.jpeg
    77,8 KB · Görüntüleme: 139
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…