5 gün geçti gögüsdeki şişlik adet belirtisimi yardım lütfeennn

meleke06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2010
21
1
adetm 5 gün geçikti şubat 1 ve ya 2 de adet olmam gerekiyodu bugün 5 günü ve 5 günü gögüslerim dolgunlaştı çok fazla ve çok ağır bi kasık ağrım yok hafifden batma ve ağrı var adet geçikmesinden sonra hamilelik belirtisi olurmu yoksa bu yaşadıklarım adetimin geldiğinimi gösteriyor bekliyorum ama kırmızı kart bi türlü gelmiyo ve tertemizim kahverengi lekem filan yok sadece ara sıra hafiften akıntım oluyr test yapmak istemiyorum adet olcam gibi geliyoo inşllh olmam bu şekilde hamile olan varmı kafam çok karıştı yaa şu kırmızı gelse rahatlicam artık çok sıktı beni ya

Ben çoktan test yapmıştım bile :)
En iyisi bir test yap ve rahatla. Belirtiler hem gebelik hem de adet belirtileri olabilir.

ahhh ahhh zor tutuyorum kendimi ama yine o tek çizgiyi görünce testi herşeyi parçalamaktn korkuyorum.inşllh hamileliktir :)

ahhh ahhh zor tutuyorum kendimi ama yine o tek çizgiyi görünce testi herşeyi parçalamaktn korkuyorum.inşllh hamileliktir :)

İnsan bozluyor tabi ki tek çizgiyi görünce ama muallakta kalmak ta yoruyor insanı. İçin içini yiyeceğine öğrenmiş olursun.
İnş hamilesindir.

Canım, hakkında hayırlısı olsun... ınşallah hamişsindir... :ecrin_bebek:
Ben geçen nisanda hamile kalmıştım, göğüslerimin dolgunlaşmasından ve aşırı yorgunluktan ilk hamileliğim olmasına rağmen hemen anlamıştım, gerçi düşük yaptım
Sonra ekim gibi ayyynı belirtilerle gaza geldim, ooohhh adetim kaç gün geçti, test yaptım çıkmadı ama belirtilerim var ya, kessin diyordum. Malesef doktora gittiğimde hamile olmadığımı anladım. Stresten dolayı bir adet gecikmesiymiş, hayatımda hiç adetim gecikmemişti, farlutal yuttum adet oldum, sonra da 4 aydır klomen kullanıyorum.
Bu arada kist oluşumu da bir risk olabilir adet gecikmesinde, hepsini anatıyorum ki, tettikte ol hepsine karşı.
Ama bence seninki 5 gün geçmiş, ilk yapacağın şey bir idrar testi olmalı, böylece tüm bu şüpheleri bertaraf edebilirisn inşallah...
ınşallah bebiş vardır... Haberlerini bekliyoruz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…