5 gün geçti ama hala negtif :((

emel2608

bekliyorum....
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2012
249
0
19 unda adet olmam gerekiyordu ama hala olmadı. internetten lapoquick testlerden almıştım sabah yaptım tek çizgi. daha önce hiç bu kadar gecikme yaşamamıştım. 5. gün bugün hala yok .ateşimide ölçüyorum adet olmadan ateşim düşer hep. ama hala 36.6 36.5 çıkıyor. testlerde sıkıntılı olabilir mi? kan testi yaptırmaya korkuyorum. işin garibi hamilelik belirtisi de yok. akşamları midem bulanıyor acaba ben öyle düşündüğüm için mi oluyor bilmiyorum. bu ay hiç stres yapmamıştım. adetim gecikene kadar hiç şüphelenmedim bile. adet oldum diye lavobaya gidiyorum yok sadece hafif bir akıntı var 1 haftadır. sizce durum ne?

idrar testine güvenme benim bi arkadaşım vardı kız 2.5 aylık hamileydi ama tek çizgi çıkıyodu o yüzden doktora git net sonuç al inşallah bebişle dolar göbüşün

inşallah ya dediğin gbi olsun çok istiyorum. ama doktora gidip olumsuz bir haber almaktan da korkuyorum eşimde farrkettirmemeye çalışıyor ama o benden daha fazla inandı.

En net sonucu kan testi verir. Bİ iki gün daha bekleyip kan testi yaptırabilirsin cnm

kan testi yaptırdım malesef sonuç hüsran anlamadığım neden hala adet olamıyorum ben. ilk defa başıma gelio bu.

Son düzenleme:
kan testi yaptırdım malesef sonuç hüsran anlamadığım neden hala adet olamıyorum ben. ilk defa başıma gelio bu.

canım benim de 19unda olmam gerekiyordu. bugün doktor 2-3 haftalık daha çok yeni gebesin dedi. ama ben de bekleyeceğim kan değerim 27. bunun çıkması lazım.. her adımı stres bu gebeliğin.

gerçekten öyle rabbim hayırlısı ile nasip etsin bebeğini kucağına almayı. bize de o hayırlı haberi. benim değer sıfır çıktı. o yüzden ümidim yok malesef ama neden adet olmuyorum of yaa

gerçekten öyle rabbim hayırlısı ile nasip etsin bebeğini kucağına almayı. bize de o hayırlı haberi. benim değer sıfır çıktı. o yüzden ümidim yok malesef ama neden adet olmuyorum of yaa

cnm prolaktin değerine baktır. benim adetim 2 ay önce 3 gün gecikmişti. biz korunduğumuz için gebelikten şüphelenmedik ama yine de sebebini araştırdık. prolaktin yani süt bezi hormonu yükselince adeti geciktiriyor üstüne de hamile kalmayı da zorlaştırıyor. benim en yüksek 23 olması gereken değerim 39 çıktığında çok üzülmüştüm. normalde doktorlar ilaç veriyorlar ve kadınlar 2 hafta içinde hemencecik hamile kalıyor. ama ben ilaç kullanmadan 2 hafta sonra 24 e düştü değerim. çünkü prolaktinin artmasına neden olan en önemli şey stres, aşırı egzersiz, iç çamaşırın sıkı olması vs vs bunlara dikkat ettim. PRL değerine baktır cnm kesinlikle. eğer hamile değilsen ve adetin geciktiyse aklıma tek bu geliyor..

en kısa sürede baktırayım hamile değilim çünkü adet oldum :) en azından rahatladım ne olduğunu öğrenmiş oldum.ama eşim için anladığım kadarıyla büyük hayal kırıklığı oldu. farkettirmiyordu ama o benden çok daha fazla istiyor sanırım.rabbim hayırlısını versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…