5 aylık bebek uykuda inleme

Panoa

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2023
25
-16
24
Merhaba 5 aylık bebeğim uykusunda inliyor bir yeri ağrıyor gibi sanki. Bugün hiçbir şeyi yoktu her nefes aldığında grr diye ses çıkartıyor normalde böyle sesler yapmıyor uyurken sabah kontrolü var ama uyuyamıyorum düşünmekten

gaz, kabızlık var mı? Nefes alırken ses yapmaz gerçi onlar huzursuzluk yapar sadece. Burnu tıkalı olabilir

gaz, kabızlık var mı? Nefes alırken ses yapmaz gerçi onlar huzursuzluk yapar sadece. Burnu tıkalı olabilir
Gazını çıkartıyor kabızlığı da yok ama ilk defa böyle gördüm
Burnu tıkalı olup olmadığını nasıl anlayabilirim
Sesi boğazından yapıyor

Burnu tıkalı mı? Başı geriye doğru mu?
İnleme yerine bazı bebekler gündüz duyduğu sesleri gece uykuda biz farkında olmadan taklit eder.

Hasta olsa ateşi olabilir, huysuz olurdu diye düşünüyorum.

Burnu tıkalı mı? Başı geriye doğru mu?
İnleme yerine bazı bebekler gündüz duyduğu sesleri gece uykuda biz farkında olmadan taklit eder.

Hasta olsa ateşi olabilir, huysuz olurdu diye düşünüyorum.
Nefes sesini duyuyorum normal geliyor ama kapı gıcırtısı gibi ses yapıyor inliyor hıh diye ateşini de ölçtüm 37.5 çıktı. Annelikte bazı konularda acemiyim ne yapacağımı bilemedim açıkçası

Gazını çıkartıyor kabızlığı da yok ama ilk defa böyle gördüm
Burnu tıkalı olup olmadığını nasıl anlayabilirim
Sesi boğazından yapıyor

Fenerle bir bakın burun deliklerine, görünür eğer sümük varsa. Havalar sıcak ama hassas olduğu için bebekler daha bir rüzgarda burun tıkanıklığı yaşayabiliyor. Geçen gün rüzgarlı havada scooter sürmüştü çocuklarım, oğlumun ertesi gün burnu tıkandı, 2,5 yaşında. Hafif ateş varmış muhtemelen hafif bir grip şeklinde seyreder doktor ilaç verir endişelenmeyin🙏

Nefes sesini duyuyorum normal geliyor ama kapı gıcırtısı gibi ses yapıyor inliyor hıh diye ateşini de ölçtüm 37.5 çıktı. Annelikte bazı konularda acemiyim ne yapacağımı bilemedim açıkçası
Damak kontrolü sağladınız mı? Diş ağrısı de bir ihtimal evet ateş var ama çok yüksek değil korkmayın

Fenerle bir bakın burun deliklerine, görünür eğer sümük varsa. Havalar sıcak ama hassas olduğu için bebekler daha bir rüzgarda burun tıkanıklığı yaşayabiliyor. Geçen gün rüzgarlı havada scooter sürmüştü çocuklarım, oğlumun ertesi gün burnu tıkandı, 2,5 yaşında. Hafif ateş varmış muhtemelen hafif bir grip şeklinde seyreder doktor ilaç verir endişelenmeyin🙏
Çok teşekkür ederim tam bakamadım burnuna emziği de var ama emziğini çıkarttığımda öksürdü sanırım boğazları ağrıyor 😢

Biraz ateşi varmış ama çok değil takipte olun. Bir de bebekler sesli varlıklar. Benim üç çocuğumda uyurken ses çıkarırdı ben de uykumdan olurdum. O yüzden hepsiyle odaları erken ayırdım. Yine de donseler uyanirdim ay ne zordu. Allah yardımcınız olsun.

Biraz ateşi varmış ama çok değil takipte olun. Bir de bebekler sesli varlıklar. Benim üç çocuğumda uyurken ses çıkarırdı ben de uykumdan olurdum. O yüzden hepsiyle odaları erken ayırdım. Yine de donseler uyanirdim ay ne zordu. Allah yardımcınız olsun.
Allah razı olsun. Bende kıpırdanınca gözümü açıyorum dün akşamdan beri uykusuzum gündüz uykusu da pek yok bu gece de sabahçıyım galiba :KK43: yarın kontrolü var allahtan biraz da içim rahatlıyor

Hafif ateşi varmış takipte kalın, birde videoya çekin doktorunuza gösterirsiniz. Sadece gece oluyorsa özellikle anlatmaktan çok daha etkili video çekmek, en azından doktor ona göre yorumlar.

X